Krystian Odrobiński: Przegraliśmy wygrany mecz.

Wypowiedź trenera Krystiana Odrobińskiego po porażce z Przemszą Siewierz w 13 kolejce Haiz IV Ligi

Niestety przegraliśmy wygrany mecz. Mecz powinien się już zakończyć po 20 minutach, gdzie powinniśmy wygrywać 3:0 mając ku temu trzy 100% sytuacje. W pierwszej połowie przeciwnik zagroził nam raz i to z niewykorzystanego rzutu karnego. Szkoda tego meczu, gdyż mogliśmy fajnie wyglądać w tabeli jeśli wygralibyśmy ten mecz, co z przebiegu całego spotkania nam się należało. Chcemy grać w piłkę i cieszyć się tym, tego wymagam i będę wymagał od chłopaków. Szkoda, że większość zespołów grających z nami ustawia się na swojej połowie i gra tzw. "dzidę" w przód. Dopóki ja będę w Polonii trenerem nie zmienimy systemu gry i będziemy chcieli grać piłkę ładną dla oka i będziemy się tym cieszyć.