Piłka nożna IV liga 2018/19
Print
1 kolejka 11-08-2018 17:00 LKS Drzewiarz Jasienica 3 : 2 LKS Wilki Wilcza
  11-08-2018 17:00 KS Polonia Łaziska 0 : 1 Tyski Sport II SA Tychy
  11-08-2018 17:00 KS Płomień Połomia 1 : 1 KS Unia Racibórz
  11-08-2018 17:00 GKS Radziechowy-Wieprz 2 : 3 KS Decor Bełk
  11-08-2018 17:00 KS Kuźnia Ustroń 1 : 0 LKS Goczałkowice Zdrój
  11-08-2018 17:00 GKS Dąb Gaszowice 0 : 2 LKS Czaniec
  12-08-2018 16:00 TS Podbeskidzie II S.A. 1 : 1 MKRS Czechowice Dziedzice
  12-08-2018 17:00 KS Spójnia Landek 1 : 1 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl

2 kolejka 15-08-2018 17:00 MKRS Czechowice Dziedzice 5 : 0 KS Płomień Połomia
  15-08-2018 17:00 GKS Radziechowy-Wieprz 0 : 1 GKS Dąb Gaszowice
  15-08-2018 17:00 KS Decor Bełk 3 : 2 LKS Goczałkowice Zdrój
  15-08-2018 17:00 LKS Wilki Wilcza 2 : 3 TS Podbeskidzie II S.A.
  15-08-2018 17:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl 1 : 2 KS Kuźnia Ustroń
  15-08-2018 17:00 LKS Drzewiarz Jasienica 3 : 0 Tyski Sport II SA Tychy
  15-08-2018 17:00 KS Unia Racibórz 2 : 0 KS Spójnia Landek
  15-08-2018 17:00 LKS Czaniec 1 : 0 KS Polonia Łaziska

3 kolejka 18-08-2018 17:00 KS Spójnia Landek 1 : 2 MKRS Czechowice Dziedzice
  18-08-2018 17:00 KS Kuźnia Ustroń 1 : 1 KS Unia Racibórz
  18-08-2018 17:00 KS Polonia Łaziska 1 : 1 GKS Radziechowy-Wieprz
  18-08-2018 17:00 LKS Goczałkowice Zdrój 1 : 1 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl
  18-08-2018 17:00 LKS Drzewiarz Jasienica 2 : 0 LKS Czaniec
  18-08-2018 17:00 KS Płomień Połomia 0 : 3 LKS Wilki Wilcza
  19-08-2018 16:00 TS Podbeskidzie II S.A. 2 : 2 Tyski Sport II SA Tychy
  19-08-2018 17:00 GKS Dąb Gaszowice 2 : 3 KS Decor Bełk

4 kolejka 25-08-2018 11:00 Tyski Sport II SA Tychy 4 : 1 KS Płomień Połomia
  25-08-2018 17:00 MKRS Czechowice Dziedzice 2 : 2 KS Kuźnia Ustroń
  25-08-2018 17:00 GKS Dąb Gaszowice 0 : 0 KS Polonia Łaziska
  25-08-2018 17:00 LKS Wilki Wilcza 0 : 0 KS Spójnia Landek
  25-08-2018 17:00 KS Decor Bełk 2 : 1 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl
  25-08-2018 17:00 LKS Czaniec 4 : 2 TS Podbeskidzie II S.A.
  25-08-2018 17:00 KS Unia Racibórz 0 : 0 LKS Goczałkowice Zdrój
  26-08-2018 17:00 GKS Radziechowy-Wieprz 0 : 0 LKS Drzewiarz Jasienica

5 kolejka 01-09-2018 15:00 KS Spójnia Landek 0 : 4 Tyski Sport II SA Tychy
  01-09-2018 16:00 KS Płomień Połomia 0 : 4 LKS Czaniec
  01-09-2018 16:00 KS Polonia Łaziska 1 : 0 KS Decor Bełk
  01-09-2018 16:00 LKS Drzewiarz Jasienica 0 : 1 GKS Dąb Gaszowice
  01-09-2018 16:00 MKRS Czechowice Dziedzice 1 : 1 LKS Goczałkowice Zdrój
  01-09-2018 17:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl 0 : 1 KS Unia Racibórz
  01-09-2018 17:00 KS Kuźnia Ustroń 3 : 0 LKS Wilki Wilcza
  02-09-2018 16:00 TS Podbeskidzie II S.A. 2 : 0 GKS Radziechowy-Wieprz

6 kolejka 08-09-2018 16:00 GKS Radziechowy-Wieprz 5 : 0 KS Płomień Połomia
  08-09-2018 16:00 MKRS Czechowice Dziedzice 0 : 3 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl
  08-09-2018 16:00 GKS Dąb Gaszowice 4 : 1 TS Podbeskidzie II S.A.
  08-09-2018 16:00 LKS Wilki Wilcza 3 : 4 LKS Goczałkowice Zdrój
  08-09-2018 16:00 KS Unia Racibórz 1 : 1 KS Decor Bełk
  08-09-2018 16:00 LKS Czaniec 2 : 0 KS Spójnia Landek
  08-09-2018 16:30 KS Polonia Łaziska 2 : 2 LKS Drzewiarz Jasienica
  09-09-2018 11:00 Tyski Sport II SA Tychy 1 : 1 KS Kuźnia Ustroń

7 kolejka 15-09-2018 16:00 LKS Drzewiarz Jasienica 2 : 0 KS Decor Bełk
  15-09-2018 16:00 KS Unia Racibórz 3 : 1 MKRS Czechowice Dziedzice
  15-09-2018 16:00 KS Płomień Połomia 6 : 1 GKS Dąb Gaszowice
  15-09-2018 16:00 KS Spójnia Landek 0 : 1 GKS Radziechowy-Wieprz
  15-09-2018 16:30 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl 1 : 2 LKS Wilki Wilcza
  16-09-2018 11:00 Tyski Sport II SA Tychy 2 : 1 LKS Goczałkowice Zdrój
  16-09-2018 16:00 KS Kuźnia Ustroń 1 : 2 LKS Czaniec
  16-09-2018 16:00 TS Podbeskidzie II S.A. 0 : 3 KS Polonia Łaziska

8 kolejka 22-09-2018 14:00 LKS Czaniec 4 : 0 LKS Goczałkowice Zdrój
  22-09-2018 16:00 LKS Wilki Wilcza 1 : 0 KS Unia Racibórz
  22-09-2018 16:00 KS Polonia Łaziska 1 : 0 KS Płomień Połomia
  22-09-2018 16:00 LKS Drzewiarz Jasienica 3 : 1 TS Podbeskidzie II S.A.
  22-09-2018 16:00 GKS Radziechowy-Wieprz 0 : 0 KS Kuźnia Ustroń
  22-09-2018 16:00 KS Decor Bełk 0 : 0 MKRS Czechowice Dziedzice
  22-09-2018 16:00 GKS Dąb Gaszowice 0 : 2 KS Spójnia Landek
  23-09-2018 11:00 Tyski Sport II SA Tychy 3 : 3 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl

9 kolejka 29-09-2018 15:00 KS Unia Racibórz 1 : 1 Tyski Sport II SA Tychy
  29-09-2018 15:00 GKS Radziechowy-Wieprz 1 : 0 LKS Goczałkowice Zdrój
  29-09-2018 16:00 KS Płomień Połomia 0 : 6 LKS Drzewiarz Jasienica
  29-09-2018 16:00 KS Spójnia Landek 0 : 4 KS Polonia Łaziska
  29-09-2018 16:00 MKRS Czechowice Dziedzice 1 : 0 LKS Wilki Wilcza
  29-09-2018 16:00 KS Kuźnia Ustroń 6 : 1 GKS Dąb Gaszowice
  29-09-2018 16:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl 0 : 0 LKS Czaniec
  30-09-2018 16:00 TS Podbeskidzie II S.A. 2 : 3 KS Decor Bełk

10 kolejka 06-10-2018 15:00 GKS Radziechowy-Wieprz 0 : 0 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl
  06-10-2018 15:00 GKS Dąb Gaszowice 0 : 2 LKS Goczałkowice Zdrój
  06-10-2018 15:00 KS Decor Bełk 3 : 0 LKS Wilki Wilcza
  06-10-2018 15:00 KS Polonia Łaziska 1 : 3 KS Kuźnia Ustroń
  06-10-2018 15:00 LKS Czaniec 3 : 0 KS Unia Racibórz
  06-10-2018 15:00 LKS Drzewiarz Jasienica 2 : 1 KS Spójnia Landek
  07-10-2018 11:00 Tyski Sport II SA Tychy 1 : 3 MKRS Czechowice Dziedzice
  07-10-2018 15:00 TS Podbeskidzie II S.A. 2 : 0 KS Płomień Połomia

11 kolejka 13-10-2018 15:00 KS Kuźnia Ustroń 2 : 0 LKS Drzewiarz Jasienica
  13-10-2018 15:00 KS Unia Racibórz 1 : 2 GKS Radziechowy-Wieprz
  13-10-2018 15:00 KS Płomień Połomia 2 : 3 KS Decor Bełk
  13-10-2018 15:00 KS Polonia Łaziska 1 : 1 LKS Goczałkowice Zdrój
  13-10-2018 15:00 KS Spójnia Landek 0 : 0 TS Podbeskidzie II S.A.
  13-10-2018 15:00 LKS Wilki Wilcza 1 : 1 Tyski Sport II SA Tychy
  13-10-2018 15:30 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl 3 : 0 GKS Dąb Gaszowice
  14-10-2018 15:00 MKRS Czechowice Dziedzice 0 : 2 LKS Czaniec

12 kolejka 20-10-2018 15:00 KS Polonia Łaziska 2 : 1 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl
  20-10-2018 15:00 KS Decor Bełk 1 : 2 Tyski Sport II SA Tychy
  20-10-2018 15:00 LKS Drzewiarz Jasienica 3 : 1 LKS Goczałkowice Zdrój
  20-10-2018 15:00 LKS Czaniec 1 : 0 LKS Wilki Wilcza
  20-10-2018 15:00 KS Płomień Połomia 0 : 4 KS Spójnia Landek
  20-10-2018 15:00 MKRS Czechowice Dziedzice 3 : 1 GKS Radziechowy-Wieprz
  21-10-2018 15:00 TS Podbeskidzie II S.A. 2 : 2 KS Kuźnia Ustroń
  21-10-2018 15:00 GKS Dąb Gaszowice 3 : 2 KS Unia Racibórz

13 kolejka 27-10-2018 14:00 KS Spójnia Landek 0 : 1 KS Decor Bełk
  27-10-2018 14:00 MKRS Czechowice Dziedzice 4 : 0 GKS Dąb Gaszowice
  27-10-2018 14:00 LKS Wilki Wilcza 2 : 2 GKS Radziechowy-Wieprz
  27-10-2018 14:00 KS Unia Racibórz 2 : 3 KS Polonia Łaziska
  27-10-2018 15:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl 1 : 1 LKS Drzewiarz Jasienica
  28-10-2018 14:00 KS Kuźnia Ustroń 4 : 0 KS Płomień Połomia
  28-10-2018 14:30 TS Podbeskidzie II S.A. 0 : 1 LKS Goczałkowice Zdrój

14 kolejka 03-11-2018 14:00 KS Decor Bełk 1 : 1 LKS Czaniec
  03-11-2018 14:00 KS Płomień Połomia 0 : 2 LKS Goczałkowice Zdrój
  03-11-2018 14:00 GKS Dąb Gaszowice 4 : 3 LKS Wilki Wilcza
  03-11-2018 14:00 KS Spójnia Landek 1 : 3 KS Kuźnia Ustroń
  03-11-2018 14:00 KS Polonia Łaziska 1 : 1 MKRS Czechowice Dziedzice
  03-11-2018 14:00 LKS Drzewiarz Jasienica 1 : 1 KS Unia Racibórz
  04-11-2018 11:00 TS Podbeskidzie II S.A. 1 : 4 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl
  04-11-2018 11:00 Tyski Sport II SA Tychy 1 : 1 GKS Radziechowy-Wieprz

15 kolejka 10-11-2018 13:30 LKS Czaniec 2 : 1 GKS Radziechowy-Wieprz
  10-11-2018 13:30 KS Unia Racibórz 3 : 1 TS Podbeskidzie II S.A.
  10-11-2018 13:30 KS Decor Bełk 3 : 0 KS Kuźnia Ustroń
  10-11-2018 13:30 LKS Drzewiarz Jasienica 1 : 1 MKRS Czechowice Dziedzice
  10-11-2018 13:30 LKS Wilki Wilcza 1 : 0 KS Polonia Łaziska
  10-11-2018 14:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl 1 : 0 KS Płomień Połomia
  11-11-2018 11:00 Tyski Sport II SA Tychy 4 : 2 GKS Dąb Gaszowice

13 kolejka 09-03-2019 15:00 Tyski Sport II SA Tychy - : - LKS Czaniec

15 kolejka 09-03-2019 15:00 LKS Goczałkowice Zdrój - : - KS Spójnia Landek

16 kolejka 16-03-2019 15:30 LKS Wilki Wilcza - : - LKS Drzewiarz Jasienica
  16-03-2019 15:30 KS Decor Bełk - : - GKS Radziechowy-Wieprz
  16-03-2019 15:30 MKRS Czechowice Dziedzice - : - TS Podbeskidzie II S.A.
  16-03-2019 15:30 LKS Czaniec - : - GKS Dąb Gaszowice
  16-03-2019 15:30 KS Unia Racibórz - : - KS Płomień Połomia
  16-03-2019 15:30 Tyski Sport II SA Tychy - : - KS Polonia Łaziska
  16-03-2019 15:30 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl - : - KS Spójnia Landek
  17-03-2019 13:00 LKS Goczałkowice Zdrój - : - KS Kuźnia Ustroń

17 kolejka 23-03-2019 13:00 LKS Goczałkowice Zdrój - : - KS Decor Bełk
  23-03-2019 15:30 KS Płomień Połomia - : - MKRS Czechowice Dziedzice
  23-03-2019 15:30 GKS Dąb Gaszowice - : - GKS Radziechowy-Wieprz
  23-03-2019 15:30 TS Podbeskidzie II S.A. - : - LKS Wilki Wilcza
  23-03-2019 15:30 Tyski Sport II SA Tychy - : - LKS Drzewiarz Jasienica
  23-03-2019 15:30 KS Kuźnia Ustroń - : - MKP Odra Centrum Wodzisław Śl
  23-03-2019 15:30 KS Polonia Łaziska - : - LKS Czaniec
  23-03-2019 15:30 KS Spójnia Landek - : - KS Unia Racibórz

18 kolejka 30-03-2019 16:00 Tyski Sport II SA Tychy - : - TS Podbeskidzie II S.A.
  30-03-2019 16:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl - : - LKS Goczałkowice Zdrój
  30-03-2019 16:00 KS Decor Bełk - : - GKS Dąb Gaszowice
  30-03-2019 16:00 LKS Wilki Wilcza - : - KS Płomień Połomia
  30-03-2019 16:00 GKS Radziechowy-Wieprz - : - KS Polonia Łaziska
  30-03-2019 16:00 MKRS Czechowice Dziedzice - : - KS Spójnia Landek
  30-03-2019 16:00 LKS Czaniec - : - LKS Drzewiarz Jasienica
  30-03-2019 16:00 KS Unia Racibórz - : - KS Kuźnia Ustroń

19 kolejka 06-04-2019 17:00 KS Spójnia Landek - : - LKS Wilki Wilcza
  06-04-2019 17:00 KS Polonia Łaziska - : - GKS Dąb Gaszowice
  06-04-2019 17:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl - : - KS Decor Bełk
  06-04-2019 17:00 KS Płomień Połomia - : - Tyski Sport II SA Tychy
  06-04-2019 17:00 LKS Goczałkowice Zdrój - : - KS Unia Racibórz
  06-04-2019 17:00 TS Podbeskidzie II S.A. - : - LKS Czaniec
  06-04-2019 17:00 KS Kuźnia Ustroń - : - MKRS Czechowice Dziedzice
  06-04-2019 17:00 LKS Drzewiarz Jasienica - : - GKS Radziechowy-Wieprz

20 kolejka 13-04-2019 17:00 KS Unia Racibórz - : - MKP Odra Centrum Wodzisław Śl
  13-04-2019 17:00 LKS Czaniec - : - KS Płomień Połomia
  13-04-2019 17:00 KS Decor Bełk - : - KS Polonia Łaziska
  13-04-2019 17:00 Tyski Sport II SA Tychy - : - KS Spójnia Landek
  13-04-2019 17:00 GKS Dąb Gaszowice - : - LKS Drzewiarz Jasienica
  13-04-2019 17:00 LKS Wilki Wilcza - : - KS Kuźnia Ustroń
  13-04-2019 17:00 GKS Radziechowy-Wieprz - : - TS Podbeskidzie II S.A.
  13-04-2019 17:00 LKS Goczałkowice Zdrój - : - MKRS Czechowice Dziedzice

21 kolejka 20-04-2019 13:00 KS Kuźnia Ustroń - : - Tyski Sport II SA Tychy
  20-04-2019 13:00 LKS Drzewiarz Jasienica - : - KS Polonia Łaziska
  20-04-2019 13:00 KS Decor Bełk - : - KS Unia Racibórz
  20-04-2019 13:00 KS Spójnia Landek - : - LKS Czaniec
  20-04-2019 13:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl - : - MKRS Czechowice Dziedzice
  20-04-2019 13:00 KS Płomień Połomia - : - GKS Radziechowy-Wieprz
  20-04-2019 13:00 LKS Goczałkowice Zdrój - : - LKS Wilki Wilcza
  20-04-2019 13:00 TS Podbeskidzie II S.A. - : - GKS Dąb Gaszowice

22 kolejka 27-04-2019 17:00 GKS Radziechowy-Wieprz - : - KS Spójnia Landek
  27-04-2019 17:00 MKRS Czechowice Dziedzice - : - KS Unia Racibórz
  27-04-2019 17:00 KS Decor Bełk - : - LKS Drzewiarz Jasienica
  27-04-2019 17:00 LKS Czaniec - : - KS Kuźnia Ustroń
  27-04-2019 17:00 KS Polonia Łaziska - : - TS Podbeskidzie II S.A.
  27-04-2019 17:00 LKS Goczałkowice Zdrój - : - Tyski Sport II SA Tychy
  27-04-2019 17:00 GKS Dąb Gaszowice - : - KS Płomień Połomia
  27-04-2019 17:00 LKS Wilki Wilcza - : - MKP Odra Centrum Wodzisław Śl

23 kolejka 01-05-2019 17:00 LKS Goczałkowice Zdrój - : - LKS Czaniec
  01-05-2019 17:00 TS Podbeskidzie II S.A. - : - LKS Drzewiarz Jasienica
  01-05-2019 17:00 MKRS Czechowice Dziedzice - : - KS Decor Bełk
  01-05-2019 17:00 KS Kuźnia Ustroń - : - GKS Radziechowy-Wieprz
  01-05-2019 17:00 KS Unia Racibórz - : - LKS Wilki Wilcza
  01-05-2019 17:00 KS Spójnia Landek - : - GKS Dąb Gaszowice
  01-05-2019 17:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl - : - Tyski Sport II SA Tychy
  01-05-2019 17:00 KS Płomień Połomia - : - KS Polonia Łaziska

24 kolejka 04-05-2019 17:00 GKS Dąb Gaszowice - : - KS Kuźnia Ustroń
  04-05-2019 17:00 LKS Wilki Wilcza - : - MKRS Czechowice Dziedzice
  04-05-2019 17:00 LKS Goczałkowice Zdrój - : - GKS Radziechowy-Wieprz
  04-05-2019 17:00 KS Decor Bełk - : - TS Podbeskidzie II S.A.
  04-05-2019 17:00 LKS Czaniec - : - MKP Odra Centrum Wodzisław Śl
  04-05-2019 17:00 LKS Drzewiarz Jasienica - : - KS Płomień Połomia
  04-05-2019 17:00 KS Polonia Łaziska - : - KS Spójnia Landek
  04-05-2019 17:00 Tyski Sport II SA Tychy - : - KS Unia Racibórz

25 kolejka 11-05-2019 17:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl - : - GKS Radziechowy-Wieprz
  11-05-2019 17:00 KS Płomień Połomia - : - TS Podbeskidzie II S.A.
  11-05-2019 17:00 LKS Wilki Wilcza - : - KS Decor Bełk
  11-05-2019 17:00 LKS Goczałkowice Zdrój - : - GKS Dąb Gaszowice
  11-05-2019 17:00 MKRS Czechowice Dziedzice - : - Tyski Sport II SA Tychy
  11-05-2019 17:00 KS Kuźnia Ustroń - : - KS Polonia Łaziska
  11-05-2019 17:00 KS Unia Racibórz - : - LKS Czaniec
  11-05-2019 17:00 KS Spójnia Landek - : - LKS Drzewiarz Jasienica

26 kolejka 18-05-2019 17:00 LKS Goczałkowice Zdrój - : - KS Polonia Łaziska
  18-05-2019 17:00 Tyski Sport II SA Tychy - : - LKS Wilki Wilcza
  18-05-2019 17:00 KS Decor Bełk - : - KS Płomień Połomia
  18-05-2019 17:00 GKS Dąb Gaszowice - : - MKP Odra Centrum Wodzisław Śl
  18-05-2019 17:00 TS Podbeskidzie II S.A. - : - KS Spójnia Landek
  18-05-2019 17:00 GKS Radziechowy-Wieprz - : - KS Unia Racibórz
  18-05-2019 17:00 LKS Drzewiarz Jasienica - : - KS Kuźnia Ustroń
  18-05-2019 17:00 LKS Czaniec - : - MKRS Czechowice Dziedzice

27 kolejka 25-05-2019 17:00 KS Spójnia Landek - : - KS Płomień Połomia
  25-05-2019 17:00 KS Unia Racibórz - : - GKS Dąb Gaszowice
  25-05-2019 17:00 Tyski Sport II SA Tychy - : - KS Decor Bełk
  25-05-2019 17:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl - : - KS Polonia Łaziska
  25-05-2019 17:00 LKS Wilki Wilcza - : - LKS Czaniec
  25-05-2019 17:00 LKS Goczałkowice Zdrój - : - LKS Drzewiarz Jasienica
  25-05-2019 17:00 KS Kuźnia Ustroń - : - TS Podbeskidzie II S.A.
  25-05-2019 17:00 GKS Radziechowy-Wieprz - : - MKRS Czechowice Dziedzice

28 kolejka 29-05-2019 18:00 LKS Drzewiarz Jasienica - : - MKP Odra Centrum Wodzisław Śl
  29-05-2019 18:00 LKS Czaniec - : - Tyski Sport II SA Tychy
  29-05-2019 18:00 KS Decor Bełk - : - KS Spójnia Landek
  29-05-2019 18:00 KS Polonia Łaziska - : - KS Unia Racibórz
  29-05-2019 18:00 KS Płomień Połomia - : - KS Kuźnia Ustroń
  29-05-2019 18:00 GKS Dąb Gaszowice - : - MKRS Czechowice Dziedzice
  29-05-2019 18:00 LKS Goczałkowice Zdrój - : - TS Podbeskidzie II S.A.
  29-05-2019 18:00 GKS Radziechowy-Wieprz - : - LKS Wilki Wilcza

29 kolejka 01-06-2019 17:00 MKRS Czechowice Dziedzice - : - KS Polonia Łaziska
  01-06-2019 17:00 KS Kuźnia Ustroń - : - KS Spójnia Landek
  01-06-2019 17:00 LKS Czaniec - : - KS Decor Bełk
  01-06-2019 17:00 KS Unia Racibórz - : - LKS Drzewiarz Jasienica
  01-06-2019 17:00 GKS Radziechowy-Wieprz - : - Tyski Sport II SA Tychy
  01-06-2019 17:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl - : - TS Podbeskidzie II S.A.
  01-06-2019 17:00 LKS Wilki Wilcza - : - GKS Dąb Gaszowice
  01-06-2019 17:00 LKS Goczałkowice Zdrój - : - KS Płomień Połomia

30 kolejka 08-06-2019 17:00 TS Podbeskidzie II S.A. - : - KS Unia Racibórz
  08-06-2019 17:00 GKS Radziechowy-Wieprz - : - LKS Czaniec
  08-06-2019 17:00 KS Kuźnia Ustroń - : - KS Decor Bełk
  08-06-2019 17:00 MKRS Czechowice Dziedzice - : - LKS Drzewiarz Jasienica
  08-06-2019 17:00 KS Spójnia Landek - : - LKS Goczałkowice Zdrój
  08-06-2019 17:00 KS Polonia Łaziska - : - LKS Wilki Wilcza
  08-06-2019 17:00 KS Płomień Połomia - : - MKP Odra Centrum Wodzisław Śl
  08-06-2019 17:00 GKS Dąb Gaszowice - : - Tyski Sport II SA Tychy