Urodziny Gabriela Nowaka.

Dzisiaj kolejną rocznicę urodzin obchodzi Zawodnik naszej Drużyny - Gabriel Nowak. Z tej okazji składamy Mu najserdeczniejsze życzenia: dużo sportowego zdrowia, szczęścia, wielu powodów do zadowolenia z gry w barwach Polonii, a także spełnienia marzeń i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych przez siebie celów w życiu sportowym i osobistym.

 

Wszystkiego Najlepszego !!! 

Zwycięstwo z KS-em Olkusz.

Drużyna Polonii Łaziska przygotowująca się do Rundy Wiosennej sezonu 2021/2022 w rozgrywkach IV Ligi, rozegrała dzisiaj wieczorem drugie spotkanie kontrolne. Podopieczni Trenera Piotra Mrozka po szybkiej i ciekawej grze wygrali 3:2 z KS-em Olkusz. Do siatki Rywali trafiali: Kamil Uniejewski, Bartosz Popenda i Zawodnik Testowany.  Z aktualnej Kadry, nieobecnych było czworo Piłkarzy.

Mecz Kontrolny nr. 2

28.01.2022

Polonia Łaziska - K.S. Olkusz 3:2 ( 1:2 )

bramki dla Polonii:

Uniejewski - 38 min. 

Popenda - 82 min. 

Testowany  - 86 min. 

Polonia Łaziska: Topór, Woźnica - Gersok, Uniejewski, Nowak, Nowara, Załuski, Lankocz, Widuch, Fabisiak, Kaszok, Kaziszyn, Rączka, Popenda, Zawadzki, Testowany, Testowany, Testowany, Testowany, Testowany, Testowany

Mecz kontrolny z K.S. Olkusz.

Przygotowujący się do Rundy Wiosennej IV Ligi , Piłkarze Polonii Łaziska rozegrają jutro drugie spotkanie kontrolne. Przeciwnikiem Podopiecznych Trenera Piotra Mrozka będzie K.S. Olkusz, a mecz odbędzie się o godz. 20:00 na sztucznym boisku Stadionu Śląskiego w Chorzowie.

Urodziny Roberta Janeckiego.

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi  Kierownik Drużyny piłkarskiej oraz Dyrektor Polonii Łaziska – Robert Janecki. Z tej okazji cała Społeczność naszego Klubu składa Mu najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, ciągłej satysfakcji i Pogody Ducha na każdy dzień, wytrwałości w pracy na rzecz Klubu z Łazisk Górnych, a także wielu powodów do radości z sukcesów sportowych naszych Zawodników.

Wszystkiego Najlepszego !!! 

Urodziny Artura Terbalyana.

24 stycznia, kolejną rocznicę urodzin świętuje  obrońca naszej piłkarskiej drużyny - Artur Terbalyan. Z tej okazji przesyłamy mu najlepsze życzenia: dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń , wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów w przygodzie piłkarskiej i życiu osobistym oraz wiele radości z gry w barwach naszego Klubu.

 

Wszystkiego Najlepszego !!!

Gwarek Ornontowice najlepszą Drużyną IX Halowych Mistrzostw Powiatu Mikołowskiego im.Andrzeja Chrószcza. Polonia na trzecim miejscu.

Za nami Piłkarskie Święto w wydaniu powiatowym. Wczoraj w hali sportowej MOSiR-u Łaziska Górne rozegrane zostały IX Halowe Mistrzostwa Powiatu Mikołowskiego w Piłce Nożnej im. Andrzeja Chrószcza o Puchar Prezesa Polonii Łaziska. W zawodach udział wzięło jedenaście Klubów z naszego Powiatu, a na boisku rywalizowało dwanaście drużyn, gdyż Gospodarze – Polonia Łaziska, wystawili do rywalizacji dwa składy. Turniej składał się z dwóch części;   w pierwszym etapie,  wszystkie zespoły systemem „każdy z każdym” walczyły  o zwycięstwo w swoich grupach. W niektórych pojedynkach eliminacyjnych, na boisku było dużo zaciętości, a o końcowym sukcesie decydował czasem jeden skutecznie oddany strzał na bramkę przeciwnika. Nie brakowało również meczów, które kończyły się  bezbramkowym remisem, a o końcowej klasyfikacji w zmaganiach grupowych decydowały różnice w strzelonych i straconych golach, a nawet rezultaty bezpośrednich spotkań. Po eliminacjach wiadomym było, że o główne Trofeum walczyć będą cztery drużyny. W tym gronie znalazły się: Polonia Łaziska, AKS Mikołów, Gwarek Ornontowice i… Strażak Mikołów, który sprawił dużą niespodziankę, dostając się do Półfinału. Po rozegraniu eliminacji, w gr. A  najlepsi zostali Piłkarze pierwszego zespołu Polonii przed Strażakiem Mikołów i  Kamionką Mikołów. Łaziszczanie w pierwszej fazie Turnieju zdobyli 12 punktów, wygrywając z Fortuną Wyry 2:0, Kamionką Mikołów 3:1, Orłem Mokre 4:0 i Burzą Borowa Wieś 3:0 natomiast  w pierwszym spotkaniu  ponieśli porażkę 0:1 ze Strażakiem Mikołów.

Sponsorzy i partnerzy klubu