Dotkliwa porażka z trzecioligowcem.

W rozegranym dziś przed południem na bocznym boisku Stadionu Śląskiego meczu  sparingowym, piłkarze Polonii doznali wysokiej porażki z trzecioligowym Ruchem Radzionków przegrywając aż 0:9.

 

Sparing nr.4

16.02.19,  Boisko sztuczne Stadionu Śląskiego w Chorzowie 

Polonia Łaziska - Ruch Radzionków 0:9 ( 0:6 )

 

skład Polonii: Franke, Tabacki - Gersok, Uniejewski, Bajor, Nierada, Wolny, Kaszok, Karol Nierząd, Rafał Nierząd, Fabisiak, Jikia, Słupik, Prochownik

Sparing z Ruchem Radzionków.

Na półmetku przygotowań do rundy wiosennej w sezonie 2018/19, piłkarze Polonii rozegrają czwarty mecz sparingowy. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Krystiana Odobińskiego będzie kolejny przedstawiciel trzeciej ligi - zespół Ruchu Radzionków. Początek sparingu na bocznym boisku Stadionu Śląskiego w sobotę, 16 lutego o godz. 11:00. Zapraszamy.

VII Powiatowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa K.S. Polonia Łaziska.

W niedzielę, 17 lutego od godz. 9:00 – 16:00  w hali sportowej MOSiR-u Łaziska  przy ul. Ogrodowej rozegrana zostanie siódma edycja Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Polonii Łaziska. Udział w turnieju zapowiedziało dziesięć drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy po pięć zespołów. Pierwotnie turniej ten miał zostać rozegrany 19 stycznia lecz ze względu na żałobę narodową, organizatorzy przełożyli go na inny termin. Wstęp na niedzielny turniej jest wolny, więc wszystkich kibiców futbolu w wydaniu powiatowym  serdecznie zapraszamy na trybuny łaziskiej hali i zachęcamy do żywiołowego dopingu swoim faworytom.

 

 

Składy grup VII Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa K.S. Polonia Łaziska 

Gr. A: Polonia Łaziska, Orzeł Mokre, Fortuna Wyry, Strażak Mikołów, LKS Bujaków

Gr.B: Gwarek Ornontowice, AKS Mikołów, KS Kamionka, Polonia II Łaziska, LKS Woszczyce

Finał Pucharu Polski z Pniówkiem 9 kwietnia w Łaziskach.

Znamy już termin spotkania finałowego w Pucharze Polski na szczeblu podokręgu Tychy w sezonie 2018/19. Mecz, w którym naprzeciwko siebie staną zwycięzca Pucharu z ubiegłego sezonu - Polonia Łaziska oraz  trzecioligowy  Pniówek  Pawłowice,  zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Łaziskach Górnych we wtorek, 9 kwietnia. Godzina tego spotkania jest jeszcze do uzgodnienia.

Jest zwycięstwo.

Polonia w trzecim spotkaniu kontrolnym odniosła pierwsze zwycięstwo. Dziś na sztucznym  boisku Stadionu Śląskiego w Chorzowie, łaziszczanie po wyrównanej grze pokonali  trzecioligowe rezerwy Górnika Zabrze 1:0 . Jedyną bramkę po zagraniu piłki z prawego skrzydła w pole karne przez Rafała Nierząda , w 88 minucie meczu zdobył Saba Jikia.

 

Sparing nr.3

9.02.19, Boisko sztuczne Stadionu Śląskiego w Chorzowie

Polonia Łaziska - Górnik II Zabrze 1:0 ( 0:0 )

bramka dla Polonii: Jikia - 88 min.,  asysta Rafał Nierząd

 

skład Polonii: Tabacki, Franke - Smyla, Gersok, Widuch, Nierada, Fabisiak, Kaszok, Uniejewski, Jikia, testowany, testowany, Słupik, Rafał Nierząd, Fuchs, Bajor, Wolny, Prochownik, Karol Nierząd, Moroń

Trzeci sprawdzian Polonii. Przeciwnikiem Górnik II Zabrze.

Trzecim przerywnikiem w treningach okresu przygotowawczego do rundy wiosennej dla piłkarzy Polonii, będzie spotkanie kontrolne z trzecioligowymi rezerwami Górnika Zabrze. Mecz ten zostanie rozegrany na sztucznej murawie Stadionu Śląskiego w sobotę, 9 lutego o godz. 11:00. Kibiców serdecznie zapraszamy.

Sponsorzy i partnerzy klubu