Urodziny Mateusza Nowary.

Dzisiaj swoje urodziny świętuje  Obrońca  naszej drużyny - Mateusz Nowara.Z tej okazji przesyłamy Mu najlepsze życzenia: dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń , wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów w przygodzie piłkarskiej i życiu osobistym oraz wiele radości z gry w barwach naszego Klubu.

 

Wszystkiego Najlepszego !!!

Wygrana ze Spartą Katowice.

Piłkarze Polonii Łaziska Górne rozegrali wczoraj drugi mecz kontrolny w ramach przygotowań do Rundy Rewanżowej w IV Lidze gr. Śląskiej II. Łaziszczanie w piątkowy wieczór na sztucznym boisku "RAPID" w Katowicach pokonali Spartę Katowice 5:1. Bramki dla drużyny z Pol-Areny zdobyli: dwie Nikolas Wróblewski i po jednej Piotr Załuski ( z rzutu karnego ), Daniel Fabisiak oraz Michał Staniucha.

 

 

Mecz kontrolny nr. 2

3.02.2023

Sparta Katowice - Polonia Łaziska Górne 1:5 ( 0:1 )

Bramki dla Polonii:

Załuski - 10 min. ( z rzutu karnego )

Wróblewski - 2 ( 64 min., 78 min. )

Fabisiak - 85 min.

Staniucha - 88 min.

Skład Polonii Łaziska Górne: Topór, Stambuła - Nowara, Świerkot, Testowany, Kopiec, Niedźwiedzki, Testowany, Matuszczyk, Buchczik, Kaszok, Widuch,Nowak, Testowany, Polczyk, Gersok, Osiecki, Fabisiak, Waśkiewicz, Terbalyan, Wróblewski, Staniucha

Orzeł Mokre Zwycięzcą „X”Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej im. Andrzeja Chrószcza.

Okrągłemu, bo już „X” Powiatowemu Turniejowi Piłki Nożnej Halowej im. Andrzeja Chrószcza tradycyjnie towarzyszyły  ogromne sportowe emocje. W jubileuszowej edycji tej piłkarskiej Imprezy na terenie Powiatu Mikołowskiego, która od 2012 roku (z małymi przerwami w 2013 i 2021 roku) odbywa się w Hali Sportowej łaziskiego MOSiR-u przy ul. Ogrodowej, w sobotę – 28 stycznia  wystartowało 10 drużyn podzielonych na dwie Grupy. Początkowo na boisku obserwowaliśmy dobrą zabawę i dużą radość gry w piłkę, a kiedy przyszło już rozgrywać fazę pucharową to na boisku nie było „zlituj” tylko zacięta i niezwykle pasjonuąca walka o końcowy triumf w Turnieju. W tym roku Przechodni Puchar Prezesa Polonii Łaziska Górne zdobyli Piłkarze Orła Mokre, którzy w Wielkim Finale po serii rzutów karnych pokonali drugi zespół Polonii Łaziska Górne. Podium uzupełniła Fortuna Wyry wygrywając w meczu o 3 miejsce z LKS-em Woszczyce. Po zakończeniu turniejowych rozgrywek, Puchary i Dyplomy ( drużynowe i indywidualne ) wręczyli: Żona Śp. Andrzeja Chrószcza – Pani Maria, Dyrektor MOSiR-u Łaziska Górne – Joanna Pasierbek-Konieczny oraz Prezes Polonii Łaziska Górne – Mariusz Respondek.

 

Wyniki „X” Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej im. Andrzeja Chrószcza o Puchar Prezesa Polonii Łaziska Górne Łaziska Górne, Hala MOSiR- 28.01.2023

Urodziny Roberta Janeckiego.

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi  Kierownik drużyny piłkarskiej oraz Dyrektor Polonii Łaziska Górne – Robert Janecki. Z tej okazji cała Społeczność naszego Klubu składa Mu najlepsze życzenia: dużo zdrowia,  Pogody Ducha oraz wytrwałości w pracy na rzecz Klubu z Łazisk Górnych, a także wielu powodów do radości z sukcesów sportowych naszych Zawodników.

Wszystkiego Najlepszego !!! 

X Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Halowej im. Andrzeja Chrószcza o Puchar Prezesa K.S. Polonia Łaziska Górne.

Już po raz dziesiąty w Hali Sportowej MOSiR-u Łaziska Górne przy ul. Ogrodowej 50, odbędzie się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Halowej im. Andrzeja Chrószcza o Puchar Prezesa K.S. Polonia Łaziska Górne. W jubileuszowej edycji tego Turnieju  udział wezmą: Polonia Łaziska Górne, Gwarek Ornontowice, Kamionka Mikołów, LKS Woszczyce, LKS Gardawice, Orzeł Mokre, Fortuna Wyry, Polonia Łaziska Górne II, Strażak Mikołów oraz Juniorzy RPM 2007. Wszystkich Kibiców futbolu w wydaniu powiatowym serdecznie zapraszamy na to Piłkarskie Święto, które w sobotę 28 stycznia  rozpocznie się o godz. 9:00 i potrwa do 15:20.

Wstęp Wolny !!!

Rozpiska spotkań  oraz Regulamin X Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej im. Andrzeja Chrószcza o Puchar Prezesa K.S. Polonia Łaziska Górne w poniższym załączniku ( prosimy wszystkie drużyny o dokładne zapoznanie się, by uniknąć niepotrzebnego zamieszania !!! ):

 

Rozpiska spotkań i Regulamin Turnieju

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Urodziny Artura Terbalyana.

Dzisiaj swoje urodziny świętuje Obrońca naszej piłkarskiej drużyny - Artur Terbalyan.  Z tej okazji przesyłamy Mu najlepsze życzenia: dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń , wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów w przygodzie piłkarskiej i życiu osobistym oraz wiele radości z gry w barwach naszego Klubu.

 

Wszystkiego Najlepszego !!!

Sponsorzy i partnerzy klubu