Piąty sparing Polonii. Rywalem Dąb Gaszowice.

Na nieco ponad miesiąc przed wznowieniem rozgrywek ligowych, zespół Polonii Łaziska rozegra piąty mecz sparingowy w trwającym okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Przeciwnikiem piłkarzy trenera Krystiana Odrobińskiego będzie beniaminek drugiej grupy Haiz IV Ligi, drużyna Dębu Gaszowice, a spotkanie to zostanie rozegrane w sobotę, 17 lutego na sztucznej nawierzchni boiska Stadionu Śląskiego w Chorzowie o godz. 11:00.

Zwycięstwo z drugim zespołem GKS-u Tychy.

Dziś przedpołudniem na sztucznym boisku w Tychach, zespół Polonii rozegrał czwarty test-mecz w zimowym okresie przygotowawczym. Przeciwnikiem łaziszczan były rezerwy tyskiego GKS-u, a mecz zakończył się wygraną piłkarzy trenera Krystiana Odrobińskiego 4:1 po trzech trafieniach Rutkowskiego i jednej bramce Badury.

 

Sparing nr.4

10.02.18

Sztuczne boisko w Tychach

GKS II Tychy - Polonia Łaziska 1:4 ( 0:1 )

bramki dla Polonii:

Badura  20 min.

Rutkowski - 3 ( 49 min., 81 min., 82 min.)

 

skład Polonii: Topór - Gersok, Smyla, K. Nierząd, R. Nierząd, Badura, Botor, Just, Nowak, Rutkowski, Witek, Nierada, Moroń, Frąckowiak, Gielza, Uniejewski, Widuch i jeden zawodnik testowany

Sparing z rezerwami GKS-u Tychy.

Drużyna Polonii jest  już na półmetku przygotowań do rundy wiosennej i w nadchodzący weekend rozegra czwarte spotkanie kontrolne tej zimy. Rywalem piłkarzy trenera Krystiana Odrobińskiego będzie drugi zespół GKS-u Tychy grający w drugiej grupie Haiz IV Ligi. Sparing zostanie rozegrany w sobotę, 10 lutego o godz. 10:30 w Tychach na sztucznym boisku przy Stadionie Miejskim znajdującym się na ul. Edukacji.

Drugie zwycięstwo Polonii.

W słoneczne sobotnie przedpołudnie piłkarze Polonii mający za sobą pierwszy tydzień intensywnych treningów rozegrali trzeci mecz kontrolny z drużyną małopolskiej  IV Ligi, KS-em Olkusz. Sparing zakończył się pewnym zwycięstwem łaziszczan 4:0 po bramkach zdobytych przez Mazurka, Moronia oraz Gielzę i Badurę, którzy do siatki rywala trafili z rzutu karnego.

 

Sparing nr.3

Boisko Stadionu Śląskiego w Chorzowie

Polonia Łaziska - KS Olkusz 4:0  ( 2:0 )

bramki dla Polonii:

Mazurek - 27 min.

Moroń - 31 min.

Gielza - 75 min.( karny )

Badura - 88 min. ( karny )

 

skład Polonii: Topór, Tabacki - Gersok, Smyla, Uniejewski, Kruk, Moroń, Badura, Mazurek, Widuch, Fabisiak, Rutkowski, Gielza, Frąckowiak, Karol Nierząd, Just, Rafał Nierząd, Prochownik, Fabian, Botor i jeden zawodnik testowany

 

Trzeci sprawdzian Polonii.

Przygotowująca się do rundy wiosennej drużyna Polonii Łaziska rozegra trzecie spotkanie kontrolne podczas zimowego okresu przygotowawczego, w którym zmierzy się z przedstawicielem małopolskiej IV Ligi, zespołem KS-u Olkusz. Mecz zostanie rozegrany jutro na sztucznym boisku Stadionu Śląskiego w Chorzowie o godz. 11:00.

Futsal: Wychowankowie Polonii zagrają w MMP do lat 16.

Już za tydzień  oczy wszystkich kibiców halowej piłki nożnej  w Polsce będą zwrócone na  Mikołów  bowiem w weekend od 9 – 11 lutego w hali sportowej MOSiR znajdującej się przy ul. Bandurskiego 1a zostaną rozegrane Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w  futsalu do lat 16. Dla naszego powiatowego miasta będzie to zaszczyt gościć na parkiecie mikołowskiej hali czołowe  zespoły młodzieżowców  z całego kraju, w tym broniącą tytułu wicemistrza Polski z Białegostoku w ubiegłym roku, DBN Kamionkę Mikołów, która w tegorocznej imprezie wystartuje w roli gospodarza. W młodzieżowym zespole Kamionki na turnieju finałowym w Białymstoku swój udział w sukcesie jakim było zdobycie srebrnego medalu miało także pięcioro wychowanków łaziskiej Polonii. W tym roku na turniej finałowy do kadry mikołowskiej drużyny zostało powołanych czworo wychowanków naszego klubu. Są to: Błażej Prochownik, Szymon Słupik, Oskar Wolny i Tobiasz Nawrocki. Kibiców z Łazisk Górnych serdecznie zapraszamy w tych dniach na trybuny mikołowskiej hali i zachęcamy do gorącego dopingu drużynie Kamionki, w której zagrają nasi wychowankowie. Poniżej podajemy terminarz meczów:

faza grupowa

9 luty godz. 13:00 – 19:00

10 luty godz. 8:30 – 21:00

Mecze Finałowe

11 luty   godz. 9:00 – 16:00

Sponsorzy i partnerzy klubu