Urodziny Dawida Kaszoka.

W dniu dzisiejszym swoje urodziny świętuje Wychowanek naszego Klubu - Dawid Kaszok. Z tej okazji składamy Mu najlepsze życzenia: dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń oraz  wiele radości z gry w barwach łaziskiej Polonii.

 

Wszystkiego Najlepszego !!!

Polonia w kolejnej Rundzie Pucharu Polski.

Na tydzień przed Inauguracją Rundy Jesiennej w Zina IV Lidze sezonu 2022/2023, Piłkarze Polonii Łaziska Górne awansowali dzisiaj do kolejnego etapu Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Tychy. Zespół prowadzony przez Trenera Piotra Mrozka zdecydowanie pokonał na wyjeździe UKS Warszowice aż 9:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: trzy  Nicolas Wróblewski, dwie Michał Staniucha, dwie Kamil Uniejewski oraz po jednej Daniel Fabisiak i Ireneusz Badura.

 

I Runda Pucharu Polski Podokręg Tychy

6.08.2022

UKS Warszowice - Polonia Łaziska Górne 0:9 ( 0:3 )

Bramki dla Polonii:

Staniucha - 9 min. ( asysta Uniejewski )

Uniejewski - 13 min. ( asysta Wróblewski )

Uniejewski - 42 min. ( asysta Wróblewski )

I Runda Pucharu Polski: Mecz z UKS-em Warszowice.

W nadchodzący weekend, część drużyn Podokręgu tyskiego przystąpi do rozgrywek Pucharu Polski. W ich gronie znaleźli się m.in. Piłkarze Polonii Łaziska Górne, którzy pucharowe zmagania rozpoczną od pojedynku z UKS-em Warszowice. Mecz pierwszej Rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Tychy: UKS Warszowice - Polonia Łaziska Górne rozegrany zostanie w sobotę, 6 sierpnia o godz. 17:00 na boisku w Warszowicach przy ul. Cieszyńskiej 2. Kibiców serdecznie zapraszamy na pierwsze oficjalne spotkanie Podopiecznych Piotra Mrozka w rozpoczynającym się sezonie piłkarskim 2022/2023.

Porażka ze Spartą Katowice.

Drużyna Polonii Łaziska Górne zakończyła  przygotowania do zbliżającego się wielkimi krokami sezonu 2022/2023. Podopieczni Trenera Piotra Mrozka w ostatniej grze kontrolnej, która odbyła się  dzisiaj po południu na Stadionie w Łaziskach Górnych, ponieśli porażkę 1:3 ze Spartą Katowice. Jedynego gola dla naszej drużyny strzelił Piotr Załuski w 30 minucie.

 

Mecz Kontrolny nr. 5

3.08.2022

Polonia Łaziska Górne - Sparta Katowice 1:3 ( 1:1 )

Bramka dla Polonii: Załuski - 30 min.

 

Skład Polonii Łaziska Górne: Topór, Stambuła - Gersok, Nowara, Załuski, Badura, Polczyk, Kaszok, Widuch, Terbalyan, Fabisiak, Uniejewski i sześciu Zawodników Testowanych

Urodziny Michała Staniuchy.

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Wychowanek naszego Klubu - Michał Staniucha. Z tej okazji życzymy Mu w szczególności dużo sportowego zdrowia, wiele motywacji w kształtowaniu swoich piłkarskich umiejętności, a także szczęścia, spełnienia marzeń, wiele radości z gry w barwach Polonii i jak największej ilości minut spędzonych na boisku  w nadchodzącym sezonie piłkarskim 2022/2023.

 

Wszystkiego Najlepszego !!!

Sprawdzian z Trzecioligowcem na plus.

W rozegranym dzisiaj do południa przedostatnim spotkaniu kontrolnym przed Inauguracją sezonu 2022/2023, nasi Piłkarze na własnym boisku bezbramkowo zremisowali z LKS-em Goczałkowice Zdrój i choć na murawie Pol-Areny  gole nie padły to Podopieczni Trenera Piotra Mrozka na tle wyżej notowanego Rywala oprócz kilku dogodnych sytuacji bramkowych jakie udało im się stworzyć, zaprezentowali  też bardzo dojrzałą i efektywną grę przez całe 90 minut. Po niedzieli, nasza drużyna rozegra ostatni sparing przed rozpoczęciem nowego sezonu. W środę, 3 sierpnia o godz. 18:00, Polonia zmierzy się ze Spartą Katowice.

 

Mecz Kontrolny nr. 4

30.07.2022

Polonia Łaziska Górne - LKS Goczałkowice Zdrój  0:0

 

Skład Polonii Łaziska Górne: Topór, Stambuła - Gersok, Nowara, Załuski, Kieś, Polczyk, Terbalyan, Kaszok, Widuch, Waśkiewicz, Fabisiak oraz sześciu Zawodników Testowanych

Sponsorzy i partnerzy klubu