Urodziny Krzysztofa Gersoka.

Dzisiaj swoje urodziny świętuje  wychowanek  Polonii, Krzysztof Gersok. Z tej okazji składamy mu najserdeczniejsze życzenia: Dużo zdrowia, szczęścia, wytrwałości, spełnienia marzeń, wiele radości z gry w barwach łaziskiej drużyny oraz realizacji założonych przez siebie celów  w życiu osobistym.

 

Wszystkiego Najlepszego !!!

35 lat Jerzego Janeckiego z mikrofonem w Polonii Łaziska.

Bez niego trudno jest sobie wyobrazić ligowe mecze Polonii odbywające się na łaziskiej Pol-Arenie, a jego wszystkie notatki  najpełniej świadczą o tym, jak bardzo oddany jest swojemu klubowi. Dzięki takiej postawie może być on przykładem dla młodszego pokolenia  miłośników piłki nożnej  i sympatyków swojego klubu. Poza komentowaniem zmagań sportowych jest także kronikarzem oraz statystykiem  prowadzącym  bardzo szczegółowe statystyki z każdego sezonu Polonii Łaziska zarówno indywidualne gdzie pod uwagę jest brany każdy z piłkarzy oraz całego zespołu. Prezentujemy dziś sylwetkę Jerzego Janeckiego, spikera  Klubu Sportowego „Polonia” Łaziska Górne, który dzisiaj obchodzi Jubileusz 35-lecia pracy z mikrofonem.

Urodziny Dawida Hewlika.

Dzisiaj kolejną rocznicę urodzin świętuje pomocnik Polonii Łaziska, Dawid Hewlik. Życzymy mu dużo zdrowia, pomyślności, ciągłej motywacji do pracy, a także  wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych przez siebie celów i wielu udanych występów w barwach naszego klubu.

 

Wszystkiego Najlepszego !!!

Kadra Polonii Łaziska w Rundzie Wiosennej IV Ligi sezonu 2019/2020.

Prezentujemy kadrę piłkarzy Polonii Łaziska w  Rundzie Wiosennej IV ligi gr. śląskiej II  sezonu 2019/2020. W gronie 23 piłkarzy znalazło  się  dwanaścioro wychowanków klubu i jedenaścioro młodzieżowców

 

Bramkarze

1. Rafał Franke – 1984r.

2. Marcin Topór – 1998r.

3. Damian Szmyd – 2000r. ( Młodzieżowiec )

 

Obrońcy

4. Krzysztof Gersok – 1989r. ( Wychowanek Klubu )

5. Kamil Uniejewski – 1986r.

6. Gabriel Nowak – 1998r.

7. Bartosz Smyla – 1997r. ( Wychowanek Klubu )

8. Dawid Fuchs – 1999r. ( Wychowanek Klubu, Młodzieżowiec )

9. Piotr Załuski – 2001r. ( Wychowanek Klubu, Młodzieżowiec )

10. Mateusz Grogor – 2001r. ( Młodzieżowiec )

11. Szymon Górecki – 1999r. ( Młodzieżowiec )

Ważny komunikat !!!

Podajemy bardzo ważny komunikat !!!

 

Z uwagi na potencjalne  zagrożenia dla zdrowia i życia uczestników piłkarskich spotkań, spowodowane  rozprzestrzeniającym się  koronawirusem COVID-19 oraz biorąc pod uwagę stanowisko Minister Sportu  o odwołaniu wszystkich imprez sportowych uchwałą nr 2/20 KdsN z dnia 10.03.2020 roku, Komisja do spraw Nagłych Śląskiego Związku Piłki Nożnej  odwołuje  wszystkie rozgrywki seniorskie  od III ligi w dół oraz młodzieżowe do końca marca. 

 

Natomiast władze Polskiego Związku Piłki Siatkowej informują, że wszystkie spotkania ligowe na szczeblu centralnym i regionalnym , turnieje i inne wydarzenia siatkarskie mają odbywać się bez udziału publiczności  do odwołania !!!

 

Wszystkich kibiców bardzo prosimy o wyrozumienie i odpowiedzialność w związku z  wyjątkową sytuacją, która ma wymiar globalny !!!

 

Remis z Szombierkami na zakończenie zimowego okresu przygotowawczego.

Na zakończenie zimowego okresu przygotowawczego, piłkarze Polonii Łaziska zremisowali dzisiaj na boisku w Bytomiu-Szombierkach  z liderem pierwszej grupy IV ligi śląskiej, Szombierkami 2:2. Bramki dla podopiecznych trenera Marka Mazura zdobyli Daniel Fabisiak i Dominik Miłek, a przy strzelonych golach asystowali: zawodnik testowany i Dawid Hewlik.

 

Mecz kontrolny nr.6

7.03.2020, Boisko w Bytomiu-Szombierkach

Szombierki Bytom - Polonia Łaziska 2:2 ( 2:1 )

bramki dla Polonii:

Fabisiak - 17 min. ( asysta  testowany )

Miłek - 87 min. ( asysta Hewlik )

 

Polonia Łaziska: Topór, Testowany - Uniejewski, Gersok, Testowany, Kaszok, Widuch, Fabisiak, Testowany, Badura, Hewlik, Testowany, Załuski, Słupik, Miłek, Just, Wolny

 

Sponsorzy i partnerzy klubu