Informacje siatkarskie.

Kibiców siatkarek Polonii informujemy, że nastąpiły zmiany w terminarzu I Ligi Śląskiej. Zaplanowany na najbliższą sobotę, 24 października  w Łaziskach Górnych, mecz 5 kolejki z MKS-em Dwójką Zawiercie został przełożony na termin listopadowy. Z kolei zaległe wyjazdowe spotkanie 2 kolejki z MKS-em Imielin, łaziszczanki mają rozegrać w środę za tydzień tj. 28 października.

Drugie zwycięstwo ligowe siatkarek.

Dziś siatkarki Polonii Łaziska w rozegranym "awansem" spotkaniu 6 kolejki I Ligi Śląskiej zanotowały drugie zwycięstwo w tym sezonie. Podopieczne trenera Krzysztofa Waligórskiego pokonały w siemianowickiej hali "KS Michał " MUKS Michałkowice 3:1. W pierwszej i trzeciej partii łaziszczanki pewnie wygrały do 17 oraz 16. Drugi i czwarty set to wyrównana walka na parkiecie. Druga odsłona zakończyła się wygraną gospodyń 25:22, a w decydującej czwartej partii zimną krew zachowały  nasze zawodniczki, które zwyciężyły na przewagi do 25.

 

6 kolejka I Ligi Śląskiej Siatkówki Kobiet ( Mecz Awansem )

18.10.2020

MUKS Michałkowice - Polonia Łaziska 1:3 ( 17:25, 25:22, 16:25, 25:27 )

 

Polonia Łaziska: Rusek, Babiarz, Zich, Gajda, Jakubiec, Sowińska, Turant ( Libero )  oraz Pokorny, Stawarska, Komorek-Atachim

 

Trener - Krzysztof Waligórski

Siatkarki Polonii poniosły porażkę z SPS-em Panki.

W piątkowy wieczór na parkiecie hali sportowej w Łaziskach Górnych w meczu 4 kolejki I Ligi Śląskiej Siatkówki Kobiet, siatkarki Polonii Łaziska podejmowały zespół z Akademii Siatkówki SPS Panki. Na boisku od samego początku obydwie szóstki walczyły ze sobą jak równy z równym, ale ostatecznie swoją wyższość okazały zawodniczki z Panek zwyciężając 3:1. Nasza drużyna już jutro  rozegra wyjazdowe spotkanie "awansem"  z MUKS-em Michałkowice.

 

4 kolejka I Ligi Śląskiej Siatkówki Kobiet

16.10.2020

Polonia Łaziska - Akademia Siatkówki SPS Panki  1:3 ( 24:26, 25:18, 19:25, 21:25 )

 

Polonia Łaziska: Rusek, Babiarz, Zich, Komorek-Atachim, Gajda, Sowińska, Turant ( libero )  oraz Jakubiec, Pokorny, Orzeszek

Trener - Krzysztof Waligórski

I Liga Śląska: Mecz z Akademią Siatkówki SPS Panki.

Siatkarki Polonii w nadchodzącej już czwartej serii spotkań I Ligi Śląskiej podejmować będą na własnym parkiecie drużynę Akademii Siatkówki SPS Panki. Rywalki rozegrały dotąd dwa mecze, w których pokonały kolejno UKS Jedynkę Rybnik i MKS Imielin po 3:1. Zawodniczki trenera Krzysztofa Waligórskiego mają na razie  tylko jeden rozegrany pojedynek o ligowe punkty, który  zakończył się  zwycięstwem u siebie z UKS-em Jedynką Rybnik 3:0. W trzeciej kolejce Polonia pauzowała, a wyjazdowe spotkanie drugiej kolejki z MKS- em Imielin zostało przełożone na inny termin.

 

Mecz 4 kolejki I Ligi Śląskiej Siatkarek pomiędzy Polonią Łaziska i Akademią Siatkówki SPS Panki zostanie rozegrany w piątek, 16 października o godz. 19:00 w hali sportowej MOSiR w Łaziskach Górnych.

 

Uwaga !!! Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne,  mecz odbędzie się bez udziału publiczności, ale z transmisją na żywo . Link do transmisji dostępny będzie na Facebooku !!!  Gorąco zachęcamy do wspólnego kibicowania !!!

Mecz towarzyski siatkarek.

Wczoraj wieczorem, siatkarki Polonii Łaziska rozegrały mecz towarzyski z drużyną MUKS Michałkowice.

 

1.10.2020

Polonia Łaziska - MUKS Michałkowice 4:1 ( 25:20, 25:16, 25:16, 21:25, 25:18 )

 

Wyjazdowy mecz 2 kolejki I Ligi Śląskiej z MKS-em Imielin zaplanowany pierwotnie na najbliższy weekend, zostanie rozegrany w innym terminie.

Sponsorzy i partnerzy klubu