Piłkarze Polonii w półfinale Pucharu Polski !!!

Dzisiaj popołudniu drużyna Polonii Łaziska awansowała do półfinału Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Tychy edycji 2020/2021. Łaziszczanie grając w eksperymentalnym składzie, pokonali w meczu ćwierćfinałowym  LKS Studzionkę 6:1. Mecz rozpoczął się najpierw od groźnej akcji gospodarzy, a po chwili worek z bramkami rozwiązali piłkarze z Pol-Areny, którzy w kolejnych minutach mieli już tę rywalizację pod kontrolą. Do siatki gospodarzy trafiali: dwukrotnie Ireneusz Badura, dwukrotnie Bartosz Szojda, a po jednym golu dorzucili  Mateusz Grogor i Patryk Linek. Po zakończonym spotkaniu działacze klubu ze Studzionki bardzo ciepło wypowiadali się o drużynie z Łazisk, chwaląc ją za bardzo dobry styl gry na boisku. Na dodatek , debiut w barwach Polonii zaliczył pomocnik Mikołaj Kieś( rocznik 2004 ). Rywale zdobyli bramkę honorową w 74 minucie.