Porażka z Unią Bieruń Stary.

W dzisiejsze świąteczne popołudnie na murawie bocznego boiska stadionu miejskiego w Łaziskach, piłkarze drugiej Polonii w spotkaniu 16 kolejki tyskiej Klasy B zmierzyli się z Unią Bieruń Stary. Po wyrównanym meczu  Poloniści ulegli  drużynie z Bierunia Starego 0:1, zwycięskiego gola goście zdobyli w 66 minucie. Piłkarze Polonii   mogli jeszcze odwrócić losy tego spotkania. Najpierw w 76 minucie po strzale Ryguły  piłkę ręką w swoim polu karnym zatrzymał jeden z zawodników drużyny przyjezdnej za co arbiter pokazał mu czerwoną kartkę, a dla łaziszczan podyktował rzut karny i minutę później do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Just, strzelił mocno ale ta poszybowała nad poprzeczką bramki bierunian natomiast w ostatniej minucie pomocnik z Łazisk w swojej kolejnej próbie mocnym strzałem zza pola karnego rywali trafił w poprzeczkę, a po dobitce do pustej bramki nie trafił Prochownik ponadto  dwóch sytuacji sam na sam  nie wykorzystał Wilk oraz jednej Just.