Nicola Kobiór drugą Vice Mistrzynią Świata w Turnieju Indywidualnym !!!

Było złoto, jest i brąz !!! Wczoraj nasze serca ponownie przeszywała wielka radość bowiem zawodniczka sekcji kręglarskiej Polonii Łaziska,  Nicola Kobiór zwieńczyła swój świetny występ na Mistrzostwach Świata Juniorów do lat 18 w Rokicanach zdobywając we wczorajszym  finale turnieju indywidualnego z wynikiem 597 kręgli - brązowy medal oraz tytuł II Vice Mistrzyni Świata.  Naszą reprezentantkę wyprzedziły Słowenka, Natasza Radić, która  została Mistrzynią Świata ( 621 kręgli )  oraz  reprezentantka Chorwacji – Anamarija Grdić ( 603 kręgle ), która wywalczyła srebro. Przypomnijmy, że łaziszczanka do finału indywidualnego( w sumie zakwalifikowały  się 24 zawodniczki )  awansowała dzięki najlepszemu rezultatowi uzyskanemu w  rywalizacji drużynowej( było to 566 kręgli ), a w poniedziałek  wraz z Nicolettą Dudziak została Mistrzynią Świata w turnieju par ( konkurencja Tandem ). Wielkie brawa i wielkie gratulacje dla naszej juniorki za osiągnięte sukcesy w tegorocznych Mistrzostwach Świata na czeskiej kręgielni !!!