Złoto i Brąz Łaziszczanek na Mistrzostwach Polski.

W rozegranych w dniach 6-8. kwietnia w Tucholi Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Kręglarstwie Klasycznym, w konkurencji indywidualnej z łącznym wynikiem 1112 kręgli  3. miejsce zajęła nasza zawodniczka Nicola Kobiór, która również jest zawodniczką reprezentacji Polski w swojej kategorii wiekowej.

Tydzień później na kręgielni w Brzesku odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów. Tam równych sobie nie miała Gosia Kurcok, która zdobyła dwa złote medale. Najpierw w konkurencji par juniorek zwyciężyła grając razem z Weroniką Torką (Alfa Vector Tarnowo Podgórne) - ( 1090 kręgli), a później  okazała się także najlepsza w konkurencji  indywidualnej z końcowym rezultatem 1108 kręgli.W zawodach brali udział również juniorzy z naszego klubu: Paweł Kurcok oraz Krzysztof Bacza. Jako para zajęli 9 miejsce (na 13 par). Krzysztof Bacza uzyskał wynik 522 (indywidualnie miejsce 21), natomiast Paweł Kurcok 539(miejsce 16). Paweł Kurcok zakwalifikował się do finałów i zagrał 479 (zostając na 16 miejscu).