Piłka nożna

Daniel Tukaj: Bardzo ważne zwycięstwo i bardzo cenne trzy punkty na trudnym terenie.

Wypowiedź trenera Daniela Tukaja po wygranym spotkaniu z Szombierkami Bytom:

Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że bardzo ważne zwycięstwo i bardzo cenne trzy punkty na trudnym terenie. Trzeba też powiedzieć, że dzisiaj byliśmy bardzo skuteczną drużyną. W pierwszej połowie wykorzystaliśmy większość swoich  sytuacji bramkowych i dzięki temu mogliśmy sobie ustawić ten mecz, prowadząc do przerwy 2:0. Nie ustrzegliśmy się też błędów co wykorzystał przeciwnik strzelając  nam bramkę na 3:1 jednak nasza spokojna gra pozwoliła nam uniknąć nerwowej końcówki. Dowieźliśmy wynik do końca i z przebiegu meczu zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Brawo dla chłopaków za realizację planu jaki mieliśmy na ten mecz. Jest jednak kilka rzeczy do poprawy i będziemy starać się  to zrobić w kolejnych meczach ligowych.