Piłka nożna

"Final Four" I Ligi Śląskiej Siatkarek: Polonia zwycięża z Sari Żory.

Dziś rozpoczęły się finałowe zmagania o Mistrzostwo I Ligi Śląskiej Siatkówki Kobiet sezonu 2020/2021. W czterozespołowej stawce Turnieju Finałowego rozgrywanego na parkiecie hali sportowej w Pankach rywalizują m.in. nasze siatkarki.

Przed kilkunastoma minutami siatkarki trenera Krzysztofa Waligórskiego po bardzo dobrej grze pokonały w pierwszym meczu MUKS Sari Żory 3:0 wygrywając w pierwszym i drugim secie 25:20, a w trzecim 25:18. Statuetkę "Najlepszej Zawodniczki Meczu" otrzymała nasza rozgrywająca - Dorota Rusek.

Około godz. 20:00 powinien rozpocząć się drugi mecz, w którym naprzeciw siebie czoła stawią gospodynie - Akademia Siatkówki SPS Panki i UKS Centrum Pszczyna.

Turniej Finałowy I Ligi Śląskiej Siatkarek  sezon 2020/2021 ( mecz nr. 1 )

26.03.2021

MUKS Sari Żory - Polonia Łaziska 0:3 ( 20:25, 20:25, 18:25 )

Skład Polonii ( wyjściowa szóstka ): Rusek, Gajda, Babiarz, Zich, Komorek-Atachim, Sowińska, Turant ( libero )

Trener: Krzysztof Waligórski

MVP spotkania: Dorota Rusek

Aktualizacja godz. 21:45

W drugim meczu Akademia Siatkówki SPS Panki pokonała w trzech setach UKS Centrum Pszczyna

Turniej Finałowy I Ligi Śląskiej Siatkarek sezon 2020/2021 ( mecz nr.2 )

26.03.2021

Akademia Siatkówki SPS Panki - UKS Centrum Pszczyna 3:0 ( 25:22, 25:17, 29:27 )

Plan spotkań w drugim dniu zmagań "Final Four" I Ligi Śląskiej ( 27.03.2021 )

UKS Centrum Pszczyna - MUKS Sari Żory ( godz. 17:00 )

Akademia Siatkówki SPS Panki - Polonia Łaziska ( 45 min. po zakończeniu pierwszego meczu )