Właściwa instrukcja rejestracji Zawodnika w Szkółce Piłkarskiej.

Szanowni Państwo,

W związku z trwającym procesem aplikacyjnym, jak również okresem rekrutacji nowych zawodników w Państwa Szkółkach, uprzejmie prosimy o przekazywanie rodzicom zawodników aktualnych tutoriali wyjaśniających procedurę składania wniosku o rejestrację dziecka w Szkółce piłkarskiej. Udostępnienie błędnej (starej) instrukcji powoduje niemożność dokończenia procedury przez rodzica i spowalnia etap uzupełniania danych przez Szkółkę.

 

Poniżej przesyłamy właściwy link:

https://www.youtube.com/watch?v=X-rOzXqeKog

Nabór do sekcji Piłki Nożnej dla Roczników 2016-2018.

Klub Sportowy MOSIR Polonia Łaziska Górne prowadzi zapisy dla dzieci chcących rozpocząć od września treningi w naszym klubie w najmłodszej kategorii wiekowej – Skrzat (rocznik 2016-2018)

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców dzieci z roczników  2016 - 2018 na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w piątek 2 września 2022 roku o godz.18.00 na hali sportowej przy ul. Staszica 31b w Łaziskach Średnich.

 

Spotkanie jest obowiązkowe dla wszystkich rodziców (również tych rodziców, których dzieci uczęszczały na treningi w ubiegłym roku szkolnym).

 

Na spotkaniu organizacyjnym prowadzone będą zapisy oraz udzielane będą wszystkie niezbędne informacje. Treningi rozpoczynamy od 5 września, odbywać się będą 2 razy w tygodniu (poniedziałki oraz środy).

 

Trener Artur Rak, tel.509 429 885

Obowiązkowa rejestracja zawodników grup młodzieżowych Polonii Łaziska. Instrukcja.

Uwaga, uwaga !!!  W związku z otrzymaniem przez szkółkę piłkarską  Polonii Łaziska  brązowej odznaki w Programie Certyfikacji Polskiego Związku Piłki Nożnej,  wszyscy rodzice zawodników grup młodzieżowych proszeni są o obowiązkowe::

 

  • zarejestrowanie się na portalu  www.laczynaspilka.pl
  • założenie profilu dziecka
  • utworzenie wniosku dziecka o przypisaniu do szkółki piłkarskiej  K.S. Polonia Łaziska 

 

W celu ułatwienia procesu rejestracji , PZPN prezentuje filmy instruktażowe:

https://www.youtube.com/watch?v=v0WjLo4i9RA&list=PLX-gkH-WNKFjpJzFSFsrWFtMc1ArsVO84&index=7&fbclid=IwAR2-uw9osiesOhRAZZ6b2D4tcPtEmAq4VGYrlWGokm-OO0ONYP6blMHh-Pw

Zakładka "Młoda Polonia"

Witamy w części witryny poświęconej drużynom młodzieżowym naszego klubu.

 

Sponsorzy i partnerzy klubu