Urodziny Marcina Topora.

Dzisiaj  swoje  urodziny świętuje  Bramkarz Polonii Łaziska Górne - Marcin Topór. Z tej okazji składamy Mu najserdeczniejsze życzenia: Dużo zdrowia, szczęścia, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych przez siebie celów w życiu prywatnym, a także spełnienia marzeń i wielu udanych interwencji bramkarskich w barwach drużyny z Pol-Areny.

Wszystkiego Najlepszego !!!

Zina IV Liga: Mecz ze Szczakowianką Jaworzno.

Przed nami niezwykle pasjonująco zapowiadająca się końcówka rundy rewanżowej sezonu 2021/2022 w rozgrywkach czwartoligowych. W ramach 27 serii spotkań zaplanowanej  na środek tego tygodnia, Piłkarze łaziskiej Polonii podejmować będą na Pol-Arenie, Szczakowiankę Jaworzno. Mecz ten rozegrany zostanie już w tę środę, 25 maja o godz. 18:00 na Stadionie Miejskim w Łaziskach Górnych przy ul. Sportowej 3.

Wszystkich Kibiców gorąco zapraszamy na trybuny i zachęcamy do  żywiołowego oraz  pomocnego dopingu drużynie Piotra Mrozka !!!

Mocno liczymy na Wasze Wsparcie !!!

 

Wstęp Wolny !!!

Urodziny Miłosza Pietrowskiego.

23 maja kolejną rocznicę urodzin świętuje Pomocnik naszej drużyny - Miłosz Pietrowski. Z tej okazji życzymy Mu dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, motywacji w kształtowaniu swoich piłkarskich umiejętności i wielu powodów do radości z gry w barwach Polonii Łaziska Górne.

 

Wszystkiego Najlepszego !!!

Sto meczów Gabriela Nowaka w Polonii Łaziska Górne.

Sobotnie spotkanie ligowe z Wartą Zawiercie, było dla Gabriela Nowaka meczem nr.100 w zespole Polonii, a jego debiut w Klubie z Łazisk Górnych miał miejsce na Inaugurację sezonu 2017/2018 za Kadencji Trenera Krystiana Odrobińskiego w meczu 1-szej kolejki z Szombierkami Bytom na naszej Pol-Arenie. Do tej pory nasz Obrońca zdobył jedną bramkę, również w domowym pojedynku Polonii z Szombierkami, ale już w sezonie 2020/2021 dnia 2 sierpnia,  wygranym przez łaziszczan 4:2.

 

Składamy Mu serdeczne Gratulacje, życząc dużo sportowego zdrowia, a także zaliczenia drugiej setki ligowych meczów w drużynie Polonii !!!

Remis z Wartą Zawiercie.

Jeden, ale za to  ważny punkt zdobyli Piłkarze Polonii w sobotnie Przedpołudnie. W ramach 26 serii spotkań Zina IV Ligi gr. śląskiej I, Podopieczni Piotra Mrozka zremisowali na murawie Stadionu w Zawierciu z Wartą 2:2. Mecz znakomicie rozpoczęli nasi Zawodnicy, którzy już po ośmiu minutach gry byli na dwubramkowym prowadzeniu. Najpierw w szóstej minucie gola z rzutu karnego strzelił Daniel Skiba po wcześniejszym faulu Golkipera Warty na wspomnianym Napastniku łaziskiej drużyny, a 120 sekund później długie podanie  Daniela Fabisiaka z lewej strony boiska,  wykorzystał wbiegający w pole karne zawiercian Kamil Uniejewski , silnie strzelając z woleja pod poprzeczkę bramki  strzeżonej przez Będkowskiego. Później, łaziszczanie mając dwubramkową przewagę  długo utrzymywali się przy piłce i kontrolowali przebieg meczu, ale Rywale na 9 minut przed zejściem do szatni zdołali złapać kontakt i tak po szybkiej akcji, Marcina Topora pokonał Adamiecki, posyłając piłkę do siatki tuż przy lewym słupku  bramki strzeżonej przez naszego Golkipera. Kiedy wydawało się, że korzystny rezultat uda się Polonistom dowieźć do końca ( a wiele na to wskazywało ), to w końcówce, zawiercianie niestety skutecznie popsuli naszym Graczom ten Plan. W 84 minucie, Warta przeprowadziła jedyną groźną akcję ofensywną w całym meczu, po której bramkę na wagę jednego punktu zdobył Pereira.

Zina IV Liga: Mecz z Wartą Zawiercie.

W nadchodzącej 26 serii spotkań Zina IV Ligi gr. śląskiej I, piłkarze łaziskiej Polonii udają się do Zawiercia, gdzie na trudnym terenie,  o kolejne niezwykle cenne punkty zagrają z tamtejszą drużyną Warty. Mecz ten odbędzie już w najbliższą sobotę, 21 maja o godz. 11:00 na  Stadionie 1000-lecia w Zawierciu przy ul. Moniuszki 10.

 

Kibiców serdecznie zapraszamy !!!

Sponsorzy i partnerzy klubu