Przed meczem z Podbeskidziem II Bielsko Biała.

Nadchodzący weekend upłynie nam pod znakiem hitowego pojedynku w całym sezonie 2023/2024. W ramach 28 Kolejki , na murawie Pol-Areny spotkają się dwie najlepsze drużyny w obecnej kampanii rozgrywek IV Ligi gr. Śląskiej II czyli Polonia Łaziska Górne i Podbeskidzie II Bielsko Biała.

Piłkarze spod Klimczoka na trzy mecze przed zakończeniem Rundy Rewanżowej są Liderem tabeli, a ich aktualny dorobek to 60 zdobytych punktów, 18 zwycięstw, 6 remisów, 3 porażki oraz 86 goli strzelonych i 31 straconych. Bielszczanie na 12 spotkań rozegranych na obcym terenie, wygrali 8 razy, a także dwa razy zremisowali i tyle samo ponieśli porażek zdobywając 34 bramki i 11 tracąc. Podbeskidzie II Bielsko Biała w ubiegłą niedzielę zainkasowało trzy punkty po domowej wygranej 2:1 z ornontowickim Gwarkiem.

Zwycięstwo w blasku Jupiterów.

To był piękny piątkowy wieczór dla naszego zespołu. Na otwarcie tego weekendu, Piłkarze Polonii Łaziska Górne w blasku Jupiterów na Stadionie w Rybniku zainkasowali trzy punkty pokonując miejscowy ROW 1964 w spotkaniu 27 Kolejki IV Ligi gr. Śląskiej II.

Podopieczni Trenera Piotra Mrozka od początku prezentowali się w tym meczu bardzo dobrze mając dużą przewagę na boisku oraz pokazując ładną techniczną grę jaka mogła podobać się Kibicom. Polonia w pierwszej odsłonie stwarzała okazje bramkowe, ale naszym Zawodnikom brakowało „Chłodnej Głowy” by akcje zakończyć zdobyciem bramki. Po przerwie, nasza drużyna od razu ruszyła do ataku czego efektem było wyjście na dwubramkowe prowadzenie w przeciągu dziewięciu minut od otwarcia drugiej połowy meczu.

Przed meczem z ROW-em 1964 Rybnik.

Tym razem w piątek, piłkarska drużyna Polonii Łaziska Górne zaprezentuje się na murawie by rozegrać spotkanie 27 Kolejki IV Ligi gr. Śląskiej II. Łaziszczanie na wyjeździe rywalizować będą z ROW-em 1964 Rybnik.

ROW 1964 Rybnik po rozegraniu 26 meczów plasuje się na dziewiątej pozycji w tabeli z liczbą  38 zdobytych punktów, na które złożyło się 11 zwycięstw, 5 remisów, 10 porażek oraz stosunek bramek 51:57. Piłkarze z Rybnika na swoim boisku w rozegranych dotąd 13 spotkaniach trwającego sezonu zdobyli 21 punktów notując 6 zwycięstw, 3 remisy i 4 porażki oraz bilans bramkowy 25:24. Rybniczanie w poprzedni weekend ponieśli porażkę 1:6 z Podbeskidziem II Bielsko Biała.

Urodziny Piotra Mrozka.

13 maja swoje urodziny świętuje Piotr Mrozek. Osoba, która najwięcej razy  zasiadała już  na ławce trenerskiej Polonii prowadząc drużynę z  sukcesami oraz dużym powodzeniem. Z okazji urodzin Szkoleniowcowi zespołu z Pol-Areny życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, szczęścia, cierpliwości, wytrwałości,  satysfakcji z wykonywanej pracy, a także ciągłego doskonalenia swojego trenerskiego warsztatu.

Wszystkiego Najlepszego !!!

Mecz z ROW-em 1964 Rybnik przełożony na piątek !!!

Uwaga !!!  Mamy kolejną zmianę w terminarzu Rundy Wiosennej. Wyjazdowy mecz 27 Kolejki IV Ligi gr. Śląskiej II z ROW-em 1964 Rybnik zaplanowany pierwotnie na sobotę, 18 maja o godz. 17:00  zostanie rozegrany dzień wcześniej tj, piątek - 17 maja o godz. 18:00. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich Kibiców do Rybnika na Stadion przy ul. Gliwickiej 72.

Końcówka jak w kalejdoskopie.

Wczoraj przed południem, Piłkarze Polonii Łaziska Górne w ramach 26 Kolejki IV Ligi gr. Śląskiej II  zmierzyli się na Pol-Arenie z Odrą Wodzisław Śląski. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów, a najwięcej emocji dostarczyły nam ostatnie minuty drugiej połowy tego pojedynku.

Zanim jednak zabrzmiał pierwszy gwizdek sobotniej rywalizacji, oba zespoły po wyjściu na główną płytę boiska razem z trójką sędziowską oraz Kibicami obecnymi na trybunach, minutą ciszy uczciły pamięć zmarłego przez kilkoma dniami Ojca naszego Zawodnika – Filipa Matuszczyka( Jemu oraz najbliższej rodzinie składamy Wyrazy głębokiego Współczucia ). Pierwsze chwile spotkania należały do łaziszczan, którzy mogli  otworzyć wynik.

Sponsorzy i partnerzy klubu