Mecz kontrolny z Orłem Mokre.

Drużynie Polonii Łaziska zmienił się przeciwnik w kolejnej grze kontrolnej letniego okresu przygotowawczego do rozgrywek ligowych w nowym sezonie. Z uwagi na problemy kadrowe Ostoi Żelisławice, podopieczni trenera Daniela Tukaja jutro o godz. 18:00 na stadionie w Łaziskach Górnych zagrają z Orłem Mokre.

Wygrana z Porawiem Większyce.

Podopieczni trenera Daniela Tukaja mają już za sobą cztery gry kontrolne w okresie przygotowawczym do sezonu 2021/2022. Drużyna Polonii Łaziska na głównej płycie Pol-Areny zwyciężyła dzisiaj z przedstawicielem opolskiej IV Ligi - Porawiem Większyce aż 5:3.

 

Mecz kontrolny nr. 4

24.07.2021

Polonia Łaziska - Porawie Większyce 5:3 ( 1:1 )

bramki dla Polonii: Testowany - 30 min.,  Fabisiak - 2 ( 48 min., 63 min. ), Hewlik - 77 min., Frey - 88 min.

 

Polonia Łaziska: Testowany - Gersok, Nowara, Testowany, Polczyk, Wolny, Widuch, Testowany, Badura, Fabisiak, Frey, Testowany, Hewlik, Testowany, Testowany, Testowany

Mecz kontrolny z Porawiem Większyce.

Już jutro o godz. 11:00 na Stadionie Miejskim w Łaziskach Górnych, zespół pod wodzą Daniela Tukaja rozegra czwarte spotkanie kontrolne w ramach letnich przygotowań do nowego sezonu. Rywalem Polonii będzie drużyna z IV Ligi Opolskiej - Porawie Większyce.

Leśnik Kobiór rywalem piłkarzy Polonii w I Rundzie Pucharu Polski.

Wczoraj w siedzibie Podokręgu Tychy zostały rozlosowane pary pierwszej rundy  Pucharu Polski. Nasza drużyna na otwarcie  rozgrywek pucharowych w sezonie 2021/2022 zmierzy się z wicemistrzem A-klasy ubiegłego sezonu, Leśnikiem Kobiór. Mecze pierwszej rundy Pucharu Polski na szczeblu tyskiego podokręgu zaplanowane są w terminach 7-10 sierpnia.

Wygrany mecz kontrolny z Czarnymi Gorzyce.

W środowe popołudnie, podopieczni trenera Daniela Tukaja w swojej trzeciej grze kontrolnej w okresie przygotowawczym do sezonu ligowego 2021/2022  wygrali na bocznym boisku stadionu w Łaziskach Górnych z beniaminkiem IV Ligi - Czarnymi Gorzyce.

 

Mecz kontrolny nr. 3

21.07.2021

Polonia Łaziska - Czarni Gorzyce  2:0 ( 1:0 )

bramki dla Polonii: Uniejewski - 22 min., Fabisiak - 85 min.

 

Polonia Łaziska:  Testowany - Gersok, Nowara, Wolny, Widuch, Polczyk, Uniejewski, Badura, Fabisiak, Testowany, Testowany, Testowany, Testowany, Testowany, Testowany, Testowany

Mecz kontrolny z Czarnymi Gorzyce.

Przed piłkarzami Polonii Łaziska trzecie spotkanie kontrolne podczas letnich przygotowań do rozgrywek ligowych w sezonie 2021/2022. Podopieczni trenera Daniela Tukaja jutro o godz. 18:00 na stadionie w Łaziskach Górnych zagrają z tegorocznym beniaminkiem IV Ligi - Czarnymi Gorzyce.

Sponsorzy i partnerzy klubu