Kręglarstwo

Łaziscy kręglarze na podium w turnieju "Wielkopolska zaprasza."

W dniach 27-30.09  na kręgielni klubu sportowego Czarna Kula w Poznaniu odbył się Ogólnopolski Turniej w Kręglarstwie Klasycznym pod nazwą „Wielkopolska zaprasza”, w którym uczestniczyło dziewięcioro zawodniczek i zawodników z Polonii MOSiR Łaziska. Do finałów, które rozegrane zostały w niedzielę zakwalifikowała się czwórka naszych reprezentantów. W kategorii młodzików drugie miejsce z wynikiem 974 kręgli zajął Jakub Erkier, a tuż za nim na trzecim stopniu podium z wynikiem 963 kręgli zameldował się Igor Kolonko. W kategorii juniorek młodszych  na czwartej pozycji znalazła się Nicola Kobiór z wynikiem 980 kręgli natomiast w kategorii juniorów młodszych szóste miejsce zajął Łukasz Bacza z końcowym wynikiem 1006 kręgli. Jeżeli chodzi o klasyfikację drużynową to spośród dziewięciu zespołów, które wzięły udział w zawodach, łaziscy kręglarze zajęli trzecie miejsce zdobywając w sumie 27 punktów. Udział łaziskich zawodników w tych zawodach sfinansował Śląski Okręgowy Związek Kręglarski w Katowicach.