Kręglarstwo

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Tucholi: Nasi zawodnicy z szansami na medal.

Nasi juniorzy Młodsi z sekcji kręglarstwa klasycznego od dzisiaj do niedzieli biorą udział w Mistrzostwach Polski, które odbywają się na kręgielni w Tucholi notując już na samym początku bardzo dobry występ. Obecnie nasza para żeńska i męska zajmują w klasyfikacji 1 miejsce. Jutro o godz. 9:00 startują ostatnie pary ( jedna męska i żeńska ). Spoglądając na aktualne wyniki to nasi zawodnicy mają duże szanse na zdobycie co najmniej dwóch srebrnych medali, a może być jeszcze lepiej.

Na chwilę obecną w rywalizacji indywidualnej w stawce 28 startujących do tej pory zawodników, wśród chłopaków Jakub Erkier jest 3. a Igor Kolonko 5. Wśród dziewczyn na 17 grających do tej pory, szóste miejsce zajmuje Nicola Kobiór z kolei na dziewiątej lokacie znajduje się Maja Karpowicz.

Finały indywidualne odbędą się w niedzielę

Zaś jutro w dalszej części dnia rozegrany zostanie turniej tandemów mieszanych (wystartują 2 nasze tandemy: Nicola/Kuba i Maja z Igorem)< oraz turniej tzw. "sprintów "(indywidualny w formule drabinki turniejowej), w którym wystąpi jedna nasza zawodniczka i jeden zawodnik.