Kręglarstwo

Nicola Kobiór indywidualną Mistrzynią Polski Juniorów Młodszych !!! Igor Kolonko czwarty.

W dniach 14-16 sierpnia br. na kręgielni w Tucholi rozgrywane były Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Kręglarstwie Klasycznym. W zawodach udział wzięli reprezentanci naszego klubu: Maja Karpowicz, Nicola Kobiór, Igor Kolonko i Jakub Erkier. Wczoraj w turnieju par, tytuł Mistrzowski powędrował do rąk Igora i Jakuba( ich łączny wynik – 1096 kręgli ), a Nicola wraz z Mają zostały Wicemistrzyniami Polski ( suma wszystkich kręgli obu zawodniczek wyniosła 1007 ). Także wczoraj odbyła się rywalizacja w sprintach i tutaj w ćwierćfinale Nicola oraz Kuba musieli przełknąć gorycz porażki ze swoimi przeciwnikami. Nasza zawodniczka przegrała rywalizację z kręglistką reprezentującą KK Dziewiątkę-Amicę Wronki natomiast łaziski kręglista w swoim pojedynku przegrał z zawodnikiem K.S. Polonii 1912 Leszno. Z kolei w niedzielę rozegrane zostały finały indywidualne i tutaj znów mogliśmy unieść ręce w geście triumfu, ponieważ w turnieju indywidualnym dziewczyn, złoto zdobyła Nicola Kobiór z końcowym wynikiem 1057 kręgli, Maja Karpowicz w zmaganiach indywidualnych zajęła ostatecznie miejsce jedenaste ( 989 zbitych kręgli ), zaś w rywalizacji chłopców, czwarte miejsce zajął Igor Kolonko( suma punktów: 1086 ), a Jakub Erkier, który po eliminacjach zajmował miejsce trzecie, finałową rozgrywkę zakończył na miejscu 20 ( suma punktów: 1006 ).