Kręglarstwo

Małgorzata Fajkus Wicemistrzynią Polski Seniorek na Mistrzostwach w Lesznie !!!

Mamy kolejny Sukces w Kręglarstwie Klasycznym odniesiony na imprezie rangi ogólnopolskiej !!!

Na rozgrywanych w Lesznie od 5-8 maja Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów, reprezentująca Polonię Łaziska Górne – Małgorzata Fajkus została  Indywidualną Wicemistrzynią Polski uzyskując  w sumie wynik 1762 kręgli. Na ten rezultat złożyło się 590 kręgli w eliminacjach, 598 w półfinale oraz 574 w finale. Mistrzynią Polski została Nicoletta Dudziak reprezentująca Gospodarzy czyli  Polonię 1912 Leszno, a trzecie miejsce zajęła reprezentantka Czarnej Kuli Poznań -  Agata Kamińska-Banaszak.

Wśród Mężczyzn, najwyżej z naszych zawodników w rywalizacji indywidualnej, bo na dziewiątej pozycji sklasyfikowany został Marcin Szostok.

Oprócz Gosi i Marcina, nasz klub na kręgielni w Lesznie reprezentowali jeszcze: Paweł Kurcok, Kamil Fajkus i Zbigniew Jegła.

Jesteśmy szczęśliwi i bardzo dumni z osiągnięcia Gosi, a już wkrótce wszyscy będziemy mocno trzymać kciuki za Nicolę Kobiór, która powalczy o medale Mistrzostw Świata Juniorek do lat 23  na kręgielni w Estonii ( zmagania rozpoczynają się we wtorek, 17 maja i potrwają do niedzieli - 22 maja).