Kręglarstwo

Wygrana Kręglarzy ze Startem Gostyń.

Kręglarzom Polonii MOSiR Łaziska Górne udało przełamać się passę meczów bez zwycięstwa w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów sezonu 2022/2023. Łaziszczanie w minioną sobotę - 18 lutego na własnej Kręgielni po bardzo wyrównanej grze pokonali Start Gostyń ( 4:2 w punktach drużynowych za kręgle i 2:0 w punktach meczowych ). Najlepszym Zawodnikiem tego spotkania został Antoni Szczyrba, który indywidualnie uzyskał wynik 542 punktów. Łaziszczanie zagrali w następującym składzie: Antoni Szczyrba ( 542 pkt. ) kręgle ), Mikołaj Jastrzębski ( 464 pkt. ), Igor Kolonko ( 537 pkt. ), Jakub Erkier ( 510 pkt. ).

 

Nasza drużyna w poprzednich spotkaniach od początku tego roku przegrała na wyjeździe z Polonią 1912 Leszno, zremisowała u siebie z Dziewiątką-Amicą Wronki oraz poniosła porażkę na wyjeździe z Wrzosem Sieraków. Na dwie Kolejki przed końcem Ligi, Łaziszczanie zajmują w tabeli czwarte miejsce.

 

Szczegółowe informacje o wynikach naszych Zawodników można oglądać  na stronie internetowej: kregle.net