Aktualności

Przed meczem z LKS-em Czaniec.

Przed zespołem Polonii  nadchodząca środa upłynie pod znakiem drugiej serii spotkań w Haiz IV Lidze, w której łaziszczanie o pierwsze ligowe punkty tym razem na wyjeździe będą walczyć z jednym z faworytów drugiej grupy -  czanieckim LKS-em.

Dla drużyny z Czańca nowy sezon rozpoczął się z powodzeniem, gdyż zainkasowała ona pierwszy komplet punktów ogrywając na wyjeździe Dąb Gaszowice 2:0 natomiast w Łaziskach panują  odmienne nastroje, ponieważ Polonia mimo starań o zapewnienie sobie korzystnego rezultatu w spotkaniu z drugą drużyną Tyskiego Sportu , ostatecznie musiała uznać wyższość przeciwników przegrywając na inaugurację przed własną publicznością 0:1.

Między Polonią i LKS-em Czaniec w historii obydwóch klubów zostało rozegranych w sumie 12 meczów rangi mistrzowskiej. Ich bilans przemawia na korzyść zespołu z Łazisk, który odniósł osiem zwycięstw, dwa remisy oraz poniósł dwie porażki przy równie korzystnym stosunku bramkowym 16:6.

Mecz drugiej kolejki Haiz IV Ligi między LKS-em Czaniec i Polonią Łaziska odbędzie się 15 sierpnia o godz. 17:00 na stadionie w Czańcu przy ul. Zagłębocze 9.