Aktualności

Czas na inaugurację Wiosny. Przed meczem z GKS-em II Tychy.

Czteromiesięczna przerwa w rozgrywkach ligowych dobiegła końca. W nadchodzący weekend startuje runda wiosenna sezonu 2018/19 na boiskach Haiz IV Ligi  drugiej grupy śląskiej, która dla  piłkarzy  Polonii Łaziska  rozpocznie się  od  wyjazdowego starcia z rezerwami pierwszoligowego GKS-u Tychy. 

Tyszanie, którzy już w ubiegłą sobotę  wybiegli na murawę  wygrywając 2:1 zaległe spotkanie 13 kolejki z LKS-em Czaniec, po rundzie jesiennej zajmują piąte miejsce w tabeli z bilansem siedmiu zwycięstw, sześciu remisów i dwóch porażek, zdobytymi 27 punktami oraz stosunkiem bramek 29:21.

Podopieczni Krystiana Odrobińskiego do pierwszego w tym roku meczu o ligowe punkty przystąpią z pozycji nr.7, a ich bilans w pierwszej części sezonu to 23 zdobyte punkty, sześć zwycięstw, pięć remisów, cztery porażki i stosunek bramek 20:14. 

W historii obu klubów, Polonia z drugim zespołem tyskiego GKS-u rozegrała w sumie 13 spotkań o ligowe punkty. Dziewięć razy zwyciężyli łaziscy piłkarze, raz był remis, a w pozostałych trzech meczach lepsi okazali się przeciwnicy.

 

W spotkaniu rozegranym jesienią na PolArenie, Poloniści  ulegli tyskiemu zespołowi przegrywając 0:1.

Mecz inaugurujący rundę wiosenną sezonu 2018/19 z rezerwami GKS-u Tychy rozegrany zostanie w sobotę, 16 marca o godz. 11:00 na boisku Kompleksu Sportowego „Paprocany” w Tychach przy ul. Sikorskiego 110. Kibiców serdecznie zapraszamy !!!