12 kolejka IV Ligi, 15.10.16  godz. 11:00

Concordia Knurów - Polonia Łaziska  4 :  1  (  2  :  0  )

Concordia: Kuczera - Przesdzing, Walkowski, Szczurek, Kominiak, Karwowski( 61 Gajek), Czajka( 62 Buchalik), Górka( 74 Lipka), Mikulski, Bartoszewicz( 58 Stebel), Zieliński

rezerwowi: Misiak, Buchalik, Stebel, Gajek, Lipka

Polonia: Franke - Łęszczak, Mazur, Skorupa, Strzoda, Drabik( 46. Just), Sadłocha, Mazurek, Dubaniewicz, Smyla( 64 Korcz[ 77. Gersok]), Gielza

rezerwowi: Szindler, Korcz, Kruk, Gersok, Just, Otrzonsek, Marszałek

Relacja wymaga odświeżania !!!

1' Mecz rozpoczęli gospodarze

2' Górka wrzuca piłkę z rożnego, w polu karnym łaziszczan jeden z zawodników gospodarzy minął się z piłką.

4' Przedłużona piłka do Mazurka na 18 metr, pomocnik Polonii oddaje strzał, piłka przeleciała obok słupka bramki Kuczery.

8' Faulowany Łęszczak i od rzutu wolnego gre wznowili łaziszczanie.

9' Zieliński na pozycji spalonej i piłka dla łaziszczan.

12' Wrzutka Mazurka z rzutu rożnego, w polu karnym knurowian do piłki wyskakuje Mazur i głową posyła ją obok słupka bramki Concordii.

17' Akcja miejscowych, dośrodkowanie, Mazur wybija piłkę na róg.

19' Kontra łaziszczan, Mazurek podaje  do Dubaniewicza, jednak niedokładnie i gospodarze teraz przy posiadaniu piłki.

21' Rzut rożny dla Concordii Knurów, po zagraniu z narożnika piłka wpada pod nogi Bartoszewicza, który strzałem zza pola karnego pokonuje naszego bramkarza. 1:0

26' Zablokowane dośrodkowanie Smyli przez Kominiaka i róg dla Polonii

27' Dośrodkowanie Mazurka z rożnego w pole karne, Mazur główkuje ale nad bramką Kuczery.

30' Podanie Czajki do Zielińskiego, Mazur nie był w stanie upilnować napastnika knurowian, który płaskim uderzeniem umieszcza piłkę w siatce bramki Frankego. Polonia przegrywa 2:0.

35' Okazja Zielińskiego, piłka po jego strzale wyszła na rzut rożny.

36' Po rozegraniu rzutu rożnego przez knurowian, piłka przeszła w posiadanie Polonii.

39' Strzał Górki z bliskiej odległości, Franke wybija piłkę na róg.

40' Akcja Mazurka, podanie na prawą stronę do Smyli, który strzela obok bramki gospodarzy.

41' Przełożenie piłki z lewej nogi na prawą przez Mazurka, akcja kończy się strzałem, ale Kuczera nie daje się zaskoczyć i broni to uderzenie.

43' Dubaniewicz nie opanował piłki, ta wyszła poza linię końcową boiska i gospodarze wznowili grę od swojej bramki.

44' Zagranie Gielzy w okolice  12 metra, gdzie był Mazurek. Pomocnik Polonii trafia w słupek bramki Kuczery.

45' Koniec pierwszej połowy, do przerwy Polonia przegrywa w Knurowie z Concordią 2:0. Za 15 minut  druga połowa meczu.

46' Początek drugiej części gry, rozpoczęli ją łaziszczanie. Na boisku nie ma już Drabika, za niego pojawił się Just.

50' Mazurek uderza z wolnego, piłkę w polu karnym knurowian sięgnął Gielza, który główką próbował pokonać bramkarza gospodarzy.

51' Okazja Bartoszewicza, Franke łapie piłkę.

53' Wyłożenie piłki do Przesdzinga, strzał i Franke łapie piłkę.

54' Nieudana centra Bartoszewicza, piłka po jego dośrodkowaniu przeleciała nad poprzeczką bramki łaziszczan.

55' Szczurek, widząc jak Franke wychodzi z bramki, próbował zdobyć gola z połowy boiska, jednak mu się ta sztuka nie udała, bo strzał był słaby i przy okazji piłka minęła bramkę łaziszczan.

58' Centra Gielzy w pole karne knurowian do Smyli, bardzo dobrze w bramce gospodarzy zachował się Kuczera, który wyszedł do piłki i pewnie ją złapał.

58' Zmiana w Concordii: Stebel za Bartoszewicza.

62' Trójkowa akcja łaziszczan, Dubaniewicz podaje do Smyli, Smyla zagrywa jeszcze na wolne pole do Mazurka, który trafia do bramki Kuczery. 2:1.

62' Zmiana w Concordii: Gajek za Karwowskiego i Buchalik za Czajkę.

64' Zmiana w Polonii: Korcz za Smylę.

68' Akcja Mazurka, uderzenie, piłka odbiła się jeszcze od Gielzy i wyszła na aut bramkowy.

69' Dośrodkowanie Dubaniewicza z lewego skrzydła w pole karne knurowian, nikt z łaziszczan nie zamknął tej akcji.

72' Nieudany lob Dubaniewicza i obrońca gospodarzy przejął piłkę.

74' Zmiana w Concordii: Lipka za Górkę.

77' Wymuszona zmiana w Polonii: za kontuzjowanego Korcza na murawie pojawił się Gersok.

80' Zagranie Gielzy za plecy do Mazurka knurowianie przejmują piłke.

81' Po dośrodkowaniu Mazurka, jeden z łaziszczan będących w polu karnym Concordii, strzałem głową posyła piłkę nad bramką Kuczery.

83' Gielza z bliskiej odległości strzela, Kuczera jeszcze lepiej broni.

86' Po podaniu Gielzy, Łęszczak strzela z okolic pola karnego knurowian, Kuczera łapie piłkę.

86' Po kontrze knurowian, Gajek strzela trzecią bramkę dla gospodarzy, 3:1.

89' Po błędzie Mazura, Stebel trafia w słupek bramki Frankego.

90' Okazja Gajka, piłka mija bramkę łaziskiej drużyny.

90+2' Zieliński lobuje naszego bramkarza i umieszcza piłkę w siatce. 4:1.

90+3' Stebel ukarany żółtą kartką.

90+5' Koniec meczu, Polonia na tarczy po porażce z Concordią Knurów 4:1. Bramkę honorową dla łaziszczan zdobył Mazurek.