Daniel Tukaj: Wygraną zawdzięczamy naszej determinacji i zaangażowaniu, a także naszej skuteczności.

Wypowiedź trenera Daniela Tukaja po niedzielnym zwycięstwie ze Szczakowianką Jaworzno w 12 kolejce ligowej:

Przed meczem wiedzieliśmy jaką siłą ofensywną dysponuje  drużyna Szczakowianki. W założeniach przedmeczowych chcieliśmy oddalić grę od naszej bramki, do końca się to nie udało, bo straciliśmy dwa gole. Jednak cel został osiągnięty, gdyż zdobyliśmy trzy punkty. Trzeba przyznać, że bardzo dobrze rozpoczęliśmy ten mecz. Szczególnie pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu, gdzie przede wszystkim byliśmy skuteczni, dzięki czemu schodziliśmy na przerwę z dwubramkową przewagą. Niestety bramka stracona na początku drugiej połowy dała troszeczkę wiatru w żagle drużynie przeciwnika, my natomiast staraliśmy się grać z kontry i jedna z nich zakończyła się sukcesem. Drużyna gospodarzy nie dała za wygraną i zdobyła bramkę na 3:2 co doprowadziło do nerwowej końcówki. Wygraną zawdzięczamy naszej determinacji i zaangażowaniu, a także naszej skuteczności.