Aktualności

Czy niedziela będzie dla nas?

Po trzech kolejkach rozgrywek siatkarki Polonii okupują ostatnie miejsce w tabeli bez wygranego seta. Przed nimi kolejna szansa na otwarcie bilansu. Tym razem we własnej hali z młodą ekipą Łaskovii Łask. Łaskovia, to piąty zespół w tabeli z dwoma zwycięstwami na koncie (dwukrotnie po 3:2 z Zorzą Wodzisław i Sokołem Katowice). Łaskovia w drugiej lidze gra od sezonu 2009/2010, więc w porównaniu z Polonią, jest drużyną z większym doświadczeniem. Generalnie to młody zespół oparty na własnych wychowankach, jako że ten klub jest „wylęgarnią” siatkarskich talentów. Z tego klubu m.in. wywodzi się obecna reprezentantka Polski i zawodniczka Chemika Police – Malwina Smarzek.

Podopiecznym Sławomira Rubina na pewno o punkty nie będzie łatwo, ale widoczny postęp w ich grze oraz własne boisko, a także cechy wolicjonalne powinny pozwolić im podjąć walkę. A poza tym mecz będzie rozgrywany w niedzielę i może tak jak w dawnej piosence – „niedziela będzie dla nas”.

Mecz Polonii z Łaskovią rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę, 16 października o godzinie 18.00 w hali sportowej MOSiR, przy ulicy Ogrodowej 50. Zapraszamy, doping mile widziany!