Aktualności

I Liga Śląska: Mecz z MKS-em Imielin.

Od kilku dni trwa siatkarski maraton zawodniczek trenera Krzysztofa Waligórskiego w ligowych zmaganiach obecnego sezonu. Po wczorajszej zaległej potyczce  z Dwójką Zawiercie, już w nadchodzący weekend, Polonistki w rewanżowym spotkaniu pierwszego etapu rozgrywek I Ligi Śląskiej podejmować będą na własnym parkiecie MKS Imielin.

MKS Imielin w pięciu rozegranych meczach zdobył do tej pory  3 punkty i z bilansem setów 5:13  jest na szóstym miejscu w całej stawce. W poprzedniej serii spotkań, drużyna z Imielina poniosła porażkę 0:3 z siemianowickim MUKS-em NOMINUS Michałkowice.

Łaziszczanki obecnie nie mają sobie równych, sprawiając swoim sympatykom z dnia na dzień coraz więcej powodów do radości i trudno się z tym nie zgodzić. W końcu  pięć zwycięstw w pięciu ostatnich  meczach rozegranych z rzędu, 18 punktów na koncie i co najważniejsze, miejsce w fotelu lidera  mówi wyraźnie, że Polonia znajduje  się w doskonałej formie. W pierwszym spotkaniu tego sezonu, Polonistki tydzień temu zwyciężyły na wyjeździe z MKS-em Imielin 3:0.

 

Mecz rundy rewanżowej pierwszego etapu rozgrywek I Ligi Śląskiej Siatkarek: Polonia Łaziska – MKS Imielin odbędzie się w sobotę, 28 listopada o godz. 18:00 w hali sportowej MOSiR w Łaziskach Górnych przy ul. Ogrodowej 50 bez udziału kibiców , ale z transmisją live na naszym profilu facebookowym. Gorąco i serdecznie zapraszamy do oglądania w akcji naszych zawodniczek  w przekazie „na żywo” i prosimy o wsparcie łaziszczanek poprzez sportowy doping !!!