Aktualności

I Liga Śląska: Mecz z BKS-em Stal Bielsko Biała.

Przed naszymi siatkarkami ostatni pojedynek w drugim etapie sezonu I Ligi Śląskiej. W nadchodzący weekend, Polonia w ostatniej serii spotkań rewanżowych  gr. Mistrzowskiej zmierzy się na wyjeździe z BKS-em Stal Bielsko Biała.

BKS Stal Bielsko Biała po dziewięciu rozegranych spotkaniach  zajmuje w tabeli gr. Mistrzowskiej szóstą pozycję z trzema punktami na koncie i  bilansem setów 7:24. W poprzednim meczu, bielszczanki pokonały na własnym parkiecie MKS Dwójkę Zawiercie 3:0.

Drużyna pod wodzą trenera Krzysztofa Waligórskiego aktualnie legitymuje się  piętnastoma zdobytymi punktami i bilansem setów 19:16 dzięki czemu po dziewięciu rozegranych meczach znajduje się  w tabeli na trzecim miejscu. Polonistki w ubiegłą sobotę przegrały na własnej hali z MUKS Sari Żory 1:3.

Pierwsze starcie pomiędzy Polonią i BKS-em Stal Bielsko Biała w II etapie tego sezonu zakończyło się zwycięstwem naszego zespołu 3:1.

 

Ostatni mecz rewanżowy II etapu I Ligi Śląskiej gr. Mistrzowskiej między BKS-em Stal Bielsko Biała i Polonią Łaziska zostanie rozegrany w sobotę, 13 marca o godz. 16:00 w Bielsku Białej.

Po zakończeniu II fazy rozgrywek, w ostatni weekend marca  cztery najlepsze drużyny gr. Mistrzowskiej zagrają w finałowym turnieju I Ligi Śląskiej, po którym dwa najlepsze zespoły zakwalifikują się do baraży o drugą ligę centralną.

 

Aktualna tabela I Liga Śląska gr. Mistrzowska ( II etap sezonu 2020/2021 ):

 

https://system.szps.pl/index.php?mode=12&type=10

 

źródło zdjęcia: Sportowa Przygoda Śląskiego Piłkarza