Aktualności

I Liga Śląska Kobiet: Mecz z MKS-em Dwójką Zawiercie.

W nadchodzącej, siódmej kolejce siatkarskiej I Ligi Śląskiej Kobiet, zespół Polonii Łaziska podejmować będzie na własnym parkiecie MKS Dwójkę Zawiercie. Drużyna z Zawiercia po sześciu rozegranych spotkaniach legitymuje się następującym dorobkiem: 11 zdobytych punktów, 4 zwycięstwa i bilans setów 13:11 co przekłada się na zajmowaną w tabeli piątą pozycję. W poprzednim spotkaniu, najbliższy rywal łaziszczanek wygrał u siebie z KPKS-em Halemba 3:1 ulegając jedynie w  drugim secie 20:25, a w pozostałych zwyciężając do 19, 15 i 20.

Drużyna trenera Janusza Hajduka jest aktualnym wiceliderem tabeli, a na swoim koncie ma 12 punktów, 4 zwycięstwa i bilans setów 12:3, ale po pięciu rozegranych meczach, gdyż w zeszły weekend, Polonia pauzowała z uwagi na przełożony na inny termin wyjazdowy pojedynek z JKS-em SMS Jastrzębie.

Mecz 7 kolejki I Ligi Śląskiej Kobiet w siatkówce: Polonia Łaziska – MKS Dwójka Zawiercie rozegrany zostanie w najbliższą sobotę, 13 listopada o godz. 18:00 w hali sportowej MOSiR w Łaziskach Górnych przy ul. Ogrodowej 50.

 

Obecność i energiczny doping kibiców na trybunach obowiązkowe !!!

Wstęp Wolny !!!