I Liga Śląska Kobiet: Mecz z MKS-em Copco Imielin.

W najbliższy weekend czeka nas mecz na szczycie siatkarskiej I Ligi Śląskiej Kobiet. W ramach 10 serii spotkań na parkiecie po przeciwnej stronie siatki staną drużyny MKS-u Copco Imielin i Polonii Łaziska. Siatkarki z Imielina są obecnym liderem tabeli, które w dziewięciu rozegranych meczach zgromadziły na swoim koncie 27 punktów ( komplet zwycięstw ), a ich bilans setów wynosi 27:1. Zespół z Imielina w poprzedniej kolejce zwyciężył we własnej hali z UKS-em Centrum Pszczyna 3:0 w setach do 17, 14 oraz 19 ).

W szeregach Polonistek dobre humory także dopisują, gdyż podopieczne Janusza Hajduka zajmują w całej stawce pozycję wicelidera tabeli rozgrywek, a ich dorobek po ośmiu rozegranych spotkaniach to 20 zdobytych punktów,  7 zwycięstw i bilans setów 21:5. Łaziszczanki w zeszłą niedzielę pokonały przed własną publicznością Victorię MOSiR Cieszyn 3:0 wygrywając sety do 11, 14 i 15.

Kto z tego niezwykle ciekawie zapowiadającego się  pojedynku wyjdzie zwycięsko? Przekonamy się już w tę sobotę.

Mecz 10 kolejki  siatkarskiej I Ligi Śląskiej Kobiet: MKS Copco Imielin – Polonia Łaziska odbędzie się 27 listopada o godz. 17:00 w hali sportowej SP nr 2 w Imielinie  przy ul. Karola Miarki 7. Kibiców serdecznie zapraszamy i zachęcamy do energicznego dopingu na trybunach !!!