Aktualności

I Liga Śląska Kobiet: Mecze z MKS-em Dwójką Zawiercie i UKS-em Centrum Pszczyna.

W nadchodzący weekend, Siatkarki Polonii Łaziska rozegrają dwa spotkania ligowe pod rząd. W sobotę – 5 lutego o godz. 17:30( Hala Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu przy ul. Moniuszki 10 ),  nasza Drużyna  zmierzy się z MKS-em Dwójką Zawiercie. Zespół z Zawiercia po siedemnastu rozegranych meczach plasuje się w tabeli na trzecim miejscu z dorobkiem 32 punktów, 11 zwycięstwami i bilansem setów 37:27. Zawiercianki w poprzedniej serii spotkań pokonały na wyjeździe KPKS Halemba 3:1.

Z kolei w niedzielę – 6 lutego o godz. 18:00, łaziszczanki podejmować będą we własnej hali, UKS Centrum Pszczynę. Pszczynianki znajdują się obecnie na czwartej pozycji w tabeli, a ich dorobek to 17 rozegranych meczów, 28 punktów, 9 zwycięstw i bilans setów 35:32. Drużyna UKS-u  Centrum Pszczyna w zeszły weekend, wygrała u siebie 3:0 z AZS-em Częstochowa.

Polonia, która na swoim koncie ma 16 rozegranych spotkań, zdobyła dotychczas 41 punktów i z liczbą 14 zwycięstw oraz bilansem setów 43:9  zajmuje w całej Lidze, drugą lokatę.

 

Nasze Siatkarki w pierwszej części bieżących rozgrywek pokonały MKS Dwójkę Zawiercie 3:0, a UKS Centrum Pszczynaę 3:2.

Wszystkich Kibiców na obydwa mecze naszego Zespołu serdecznie zapraszamy i zachęcamy do żywiołowego dopingu na trybunach !!! 

Na niedzielny mecz z UKS-em Centrum Pszczyna w Łaziskach  Górnych  obowiązuje  wstęp wolny !!!