Pozostało dobre wrażenie.

Siatkarkom łaziskiej Polonii nie udało się wczoraj odnieść zwycięstwa w ostatnim przed Przerwą Świąteczno Noworoczną  ligowym pojedynku. Łaziszczanki przegrały w trzech setach z Sari Żory, ale sam wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Zespół prowadzony przez Trenera Janusza Hajduka z dużą determinacją  podszedł do tej rywalizacji i tak jak to było podczas spotkania z drużyną z Wałbrzycha tydzień temu pozostawił po sobie dobre wrażenie i zaprezentował na parkiecie kawał dobrej Siatkówki . Każda partia dostarczyła wielu emocji, było kilka efektownych długich wymian po obu stronach siatki i dużo zaciętości przez cały mecz. Polonia w całym spotkaniu grała niezwykle ambitnie, ale im bliżej było końca każdej z trzech odsłon  to Gospodynie włączyły wyższy bieg i wykorzystując atut własnej Hali oraz żywiołowy doping swoich Sympatyków zachowały przy siatce „Chłodną Głowę” zwyciężając 3:0 w setach do 19, 19 i 20.

Dziękujemy naszej drużynie za sukcesy jakimi w kończącym się już 2022 roku były: Wicemistrzostwo I Ligi Śląskiej  oraz Awans do II Ligi Centralnej. Kibicom natomiast ślemy podziękowania  za wsparcie poprzez obecność i głośny doping na trybunach w każdym z ligowych spotkań naszych Siatkarek.

Do zobaczenia już w 2023 roku na kolejnym meczu Rundy rewanżowej sezonu zasadniczego II Ligi Centralnej, który 14 stycznia odbędzie się w Łaziskach Górnych, a Przeciwnikiem Polonii będzie UKS AZS AWF Sokół 43  Katowice.