Aktualności

II Liga Kobiet: Mecz z Silesią Częstochowa.

Przed naszymi Siatkarkami ostatnie spotkanie I Rundy sezonu zasadniczego. W dziewiątej odsłonie II Ligi Kobiet gr.3, Polonia podejmować będzie na własnym parkiecie Silesię Częstochowa.

Częstochowianki są aktualnym Wiceliderem tabeli z dorobkiem 21 punktów, na które składa się bilans 7 zwycięstw oraz stosunek setów 23:7. Drużyna Silesii w miniony weekend bez najmniejszych problemów zwyciężyła u siebie 3:0 z Sari Żory.

Zespół prowadzony przez Trenera Marcina Cebo od trzech ostatnich Kolejek niezmiennie zajmuje w tabeli piątą pozycję. Polonistki w ośmiu  rozegranych do tej pory meczach zgromadziły na swoim koncie 12 punktów zaliczając 4 zwycięstwa oraz notując bilans setowy 14:16. Nasza drużyna w zeszłą sobotę uległa 1:3 NTSK PANS Nysa, ale pomimo tego na  tle Rywalek aspirujących do gry w wyższej Lidze, zaprezentowała się ona całkiem przyzwoicie.

Mecz 9 Kolejki II Ligi Kobiet gr.3: Polonia Łaziska Górne – Silesia Częstochowa odbędzie się w nadchodzącą sobotę, 2 grudnia o godz. 18:00 w Hali Sportowej MOSiR-u Łaziska Górne przy ul. Ogrodowej 50.

Wszystkich Kibiców serdecznie zapraszamy na trybuny i gorąco zachęcamy  do wsparcia naszych Siatkarek poprzez żywiołowy doping !!!

Wstęp Wolny !!!

 

Aktualna tabela II Ligi Kobiet gr.3:

https://sedziowie.pzps.pl/system//index.php?mode=12&type=8#1_2