Aktualności

II Liga Kobiet: Mecz z Sari Żory.

W najbliższy weekend, nasze Siatkarki zainaugurują Rundę Rewanżową sezonu zasadniczego na Szczeblu centralnym. Podopieczne Trenera Marcina Cebo po raz ostatni w 2023 roku rywalizować będą  o punkty na własnym parkiecie, a ich Przeciwnikiem będzie Sari Żory. 

Sari po pierwszej części rozgrywek zajmuje w tabeli siódme miejsce mając w swoim dorobku 8 punktów, 2 zwycięstwa oraz bilans setów 13:25, ale już wczoraj zespół z Żor rozpoczął drugą fazę rozgrywek od wyjazdowego meczu z MKS-em Chełmiec Wodociągi Wałbrzych( stąd bilans setowy podany powyżej jest już uwzględniony po 10 rozegranych spotkaniach przez Sari ). Z Dolnego Śląska, Siatkarki z Żor wróciły bez zdobyczy punktowej, ponieważ przegrały 1:3 natomiast w ubiegły weekend na zakończenie pierwszego etapu zmagań, najbliższe Rywalki Polonii zdobyły u siebie jeden punkt w spotkaniu z Baryczą Janków Przygodzki, który zakończył się wynikiem 3:2 na korzyść drużyny z Wielkopolski.

Łaziszczanki natomiast na półmetku obecnego sezonu zajmują w tabeli szóste miejsce, a ich dorobek po dziewięciu rozegranych meczach  to 12 zdobytych punktów, 4 zwycięstwa i stosunek setów 14:19. Polonia w ostatnim meczu I Rundy sezonu zasadniczego poniosła u siebie porażkę 0:3 z Silesią Częstochowa.

W poprzedniej Rundzie, nasze Siatkarki na parkiecie w Żorach zwyciężyły z Sari 3:1.

 

Mecz 10 Kolejki II Ligi Kobiet gr.3:  Polonia Łaziska Górne – Sari Żory rozegrany zostanie w sobotę, 9 grudnia o godz. 18:00 w Hali Sportowej  MOSiR-u Łaziska Górne przy ul. Ogrodowej 50.

Wszystkich Kibiców serdecznie zapraszamy po raz ostatni w 2023 roku na trybuny naszej Hali i gorąco zachęcamy do żywiołowego sportowego dopingu naszemu zespołowi !!!

Wstęp Wolny !!! 

 

Aktualna tabela II Ligi Kobiet gr.3:

https://sedziowie.pzps.pl/system//index.php?mode=12&type=8#1_2