Porażka Polonii z GLKS-em Barycz Janków Przygodzki.

Ostatnia Kolejka II Ligi Centralnej w Siatkówce Kobiet przed Przerwą Świąteczną, nie była udana dla naszych Siatkarek. Polonia wczoraj po południu przegrała wyjazdowy mecz Rundy Rewanżowej z GLKS-em Barycz Janków Przygodzki 1:3. Drużyna z Łazisk Górnych na parkiecie Hali Sportowej w Przygodzicach okazała się lepsza w secie drugim, którego wygrała do 17 natomiast partie: pierwsza, trzecia oraz czwarta należały już do Rywalek, które wygrały dwukrotnie do 19 i raz do 21. Teraz przed drużynami II Ligi Siatkówki Kobiet trochę więcej oddechu od zmagań, a powrót na ligowe parkiety już po Nowym Roku tj. 13 stycznia. Tego dnia zespół Polonii rozegra wyjazdowy mecz z Silesią Volley Mysłowice.

11 Kolejka II Ligi Siatkówki Kobiet gr. 3

16.12.2023

GLKS Barycz Janków Przygodzki - Polonia Łaziska Górne 3:1 ( 25:19, 17:25, 25:19, 25:21 )