Aktualności

II Liga Kobiet: Dwa mecze w jeden weekend.

Nadchodzący dużymi krokami kolejny weekend będzie bardzo intensywny dla naszych Siatkarek, ponieważ wyjątkowo rozegrają one dwa spotkania w Rundzie Rewanżowej II Ligi Centralnej gr. 3. Pierwszym Rywalem Polonii będzie Volley Wrocław II. Drużyna ta zajmuje obecnie ósmą pozycję w tabeli z liczbą 10 zdobytych punktów, 3 zwycięstwami i bilansem setów 14:31. Wrocławianki w minioną sobotę, przegrały w zaległym meczu 12 Kolejki z Silesią Częstochowa 0:3.

Łaziszczanki z kolei, w tym tygodniu także rozegrały zaległe spotkanie z 12 Kolejki ligowej mierząc się na wyjeździe z Silesią Volley Mysłowice. Naszemu zespołowi niestety nie udało się wrócić do domu z punktami, ponieważ poniósł on porażkę 0:3. Polonia w ligowej tabeli zajmuje aktualnie siódmą lokatę mając na swoim koncie 14 punktów, 5 zwycięstw i bilans setów 18:30 po 13 rozegranych spotkaniach.

Mecz 14 Kolejki II Ligi Kobiet gr.3: Volley Wrocław II – Polonia Łaziska Górne rozegrany zostanie w sobotę, 3 lutego o godz. 17:00 w Hali Sportowej „Parkowa” przy ul. Parkowej 14 we Wrocławiu.

Następnie w niedzielę – 4 lutego, łaziska drużyna rywalizować będzie z drugim z wrocławskich zespołów tj. AZS-em AWF rozgrywając spotkanie „awansem”  16 Kolejki. Mecz ten odbędzie się o godz. 12:00  w Hali wrocławskiej AWF przy al. Paderewskiego 35. AZS AWF Wrocław  na obecny moment rozegrał w tym sezonie 14 meczów do tej pory, zdobywając 8 punktów przy 3 zwycięstwach oraz stosunku setów 17:39 i zajmuje na chwilę obecną 9 miejsce w tabeli. AZS AWF Wrocław w poprzednim spotkaniu rozegranym „awansem” z 15 Kolejki  uległ 1:3 Sari Żory. 

Jeżeli chodzi o wyniki spotkań Polonii z obiema wrocławskimi drużynami w pierwszej Rundzie tego sezonu to w pojedynku z Volley Wrocław II rozegranym w Łaziskach Górnych  ze zwycięstwa 3:1 cieszyły się wrocławianki, z kolei mecz z AZS-em AWF Wrocław, który także odbył się w Hali  łaziskiego MOSiR-u,  wygrały nasze Siatkarki wynikiem 3:1.

 

Zapraszamy Kibiców !!!