Kręglarstwo

Podsumowanie weekendu kręglarzy Polonii.

Kręglarze Polonii Łaziska w minioną sobotę i niedzielę  uczestniczyli  w zawodach na kręgielniach w Gostyniu oraz we Wronkach. W turnieju o Puchar Burmistrza Gostynia w kategorii kobiet, 15 miejsce na 36 startujących zawodniczek, zajęła Małgorzata Kurcok zdobywając w sumie 534 punkty. W kategorii mężczyzn 21 miejsce zajął Kamil Fajkus( 569 punktów), a tuż za nim na 22 pozycji uplasował się Marcin Szostok ( 565 punktów ) w gronie 68 startujących zawodników. We Wronkach z kolei rozegrany został Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Kręglarski   o Puchar Wronek, w którym drugie miejsce  w kategorii Juniorek zajęła Nicola Kobiór zdobywając 564 punkty w eliminacjach, a w finale 609 punktów( startowało w sumie 16 zawodniczek ). W kategorii Juniorów,  z wynikiem 564 punktów w eliminacjach i 573 punktów w finale, szóste miejsce na 26 startujących,  zajął Igor Kolonko.