Kręglarstwo

Igor Kolonko najlepszy w 36 Młodzieżowym Pucharze Borów Tucholskich !!! Maja Karpowicz na trzecim miejscu !!!

To był fantastyczny weekend dla naszych młodych Kręglarzy z sekcji MOSiR-u Polonii Łaziska Górne!!! W rozgrywanej od 14 do 16 października na Kręgielni w Tucholi 36 Edycji Młodzieżowego Turnieju o Puchar Borów Tucholskich połączonej z IV Memoriałem im. Leszka Gierszewskiego i Henryka Chechły, w kat. Juniorek Młodszych, trzecie miejsce zajęła nasza Zawodniczka – Maja Karpowicz uzyskując wynik 1063 kręgli ( 529 – Eliminacje i 534 – Wielki Finał ). Wygrała Dominika Bucholc z MLKS-u Tucholanka, a drugie miejsce zajęła Maja Mielcarek z Polonii 1912 Leszno. Wśród Juniorów Młodszych triumfował również Reprezentant młodzieżowej sekcji kręglarskiej z Łazisk Górnych – Igor Kolonko, który uzyskał wynik 1108 kręgli ( 554 – Eliminacje i 554 –  Finał ) wyprzedzając na podium Gabriela Zastawnika z BOSiR-u Brzesko i Mateusza Ptaka ze Startu Gostyń.  Oprócz Igora, do Finału awansowali również: Antoni Szczyrba zajmując siódme miejsce z wynikiem 1043 kręgli ( 538 – Eliminacje i 505 –  Finał ) oraz Jakub Erkier, który z wynikiem 1032 kręgli ( 548 – Eliminacje i 484 – Finał ) ukończył Rywalizację na dziewiątym miejscu. Pozostała dwójka Zawodników Polonii MOSiR Łaziska Górne zakończyła swoje zmagania na etapie Eliminacji. W kat. Młodziczek, Oliwia Pach z rezultatem 447 kręgli zajęła miejsce trzynaste natomiast Junior Młodszy – Mikołaj Jastrzębski z wynikiem 490 kręgli zajął dziewiętnastą pozycję.

Wyniki 36 Młodzieżowego Pucharu Borów Tucholskich i IV Memoriału im. Leszka Gierczewskiego i Henryka Chechły: