Piłka nożna

Zwycięstwo po dobrej grze.

Dzisiejszy wieczór siatkarki Polonii mogą zaliczyć do udanych, bowiem w spotkaniu 14 kolejki I ligi śląskiej, podopieczne trenera Grzegorza Skowrońskiego  po bardzo dobrej i efektywnej grze pokonały w trzech setach MKS Imielin. W pierwszej partii łaziszczanki szybko objęły kilku punktowe prowadzenie, świetnie prezentując się w ataku jak i na rozegraniu nie dając szans rywalkom. W drugiej odsłonie do stanu 13:8,  rywalizacja układała się po  myśli łaziszczanek jednak później nastąpiła chwila rozluźnienia i w szeregi gospodyń zaczęły wkradać się błędy własne co wykorzystywały przyjezdne przez co w końcówce  przy wyniku 22:20 , zrobiło się trochę nerwowo. Na szczęście dzięki skutecznym atakom Karoliny Gajdy ze skrzydła oraz Izy Kruczek ze środka, drugi set zakończył się wygraną Polonii 25:23. Początek trzeciego seta oscylował wokół remisu, ale już przy prowadzeniu Polonii 15:11, w szeregi gospodyń powróciła dobra dyspozycja  pod  siatką  z pierwszej partii, dzięki której wygrały one 25:12 i cały mecz 3:0. Ponadto statuetkę dla najlepszej zawodniczki spotkania otrzymała bardzo aktywna tego dnia Zofia Stawarska dzięki skutecznej  grze w ataku oraz na rozegraniu szczególnie w pierwszym secie.