Aktualności

Przed meczem z Decorem Bełk.

Przed nami już piąta ligowa kolejka tego sezonu, a w niej piłkarze Polonii w swoim trzecim spotkaniu rundy jesiennej na własnym terenie będą podejmować aktualnego lidera tabeli, drużynę Decoru Bełk.

Najbliższy rywal podopiecznych Krystiana Odrobińskiego zdobył do tej pory komplet zwycięstw strzelając w czterech ostatnich meczach 11 goli. Polonia natomiast znajduje się w trudnym położeniu, ponieważ nie udało jej się jeszcze odnieść ligowego zwycięstwa , mając na swoim koncie  tylko dwa punkty( remisy z GKS-em Radziechowy Wieprz i Dębem Gaszowice oraz dwie porażki) co przekłada się na zajmowaną w tabeli 14 pozycję.

 

W historii  obu klubów Poloniści rozegrali z drużyną z Bełku cztery spotkania w rozgrywkach ligowych. Bilans  tych meczów to dwa zwycięstwa i dwie porażki łaziszczan przy korzystnym stosunku bramek 11:3.

Mecz piątej kolejki Haiz IV Ligi między Polonią  Łaziska i Decorem Bełk zostanie rozegrany w sobotę, 1 września o godz. 16:00 na Stadionie Miejskim  w Łaziskach Górnych przy ul.Sportowej 3. Spodziewamy się kolejnego trudnego spotkania więc obecność i doping kibiców na trybunach PolAreny  są  wskazane !!!