Polonia z awansem do drugiej rundy Pucharu Polski.

Dzisiaj po południu drużyna Polonii Łaziska rozpoczęła zmagania w Pucharze Polski Podokręgu Tychy edycji 2020/2021. Podopieczni trenera Marka Mazura w meczu pierwszej rundy zwyciężyli na wyjeździe z grającym w lidze okręgowej LKS-em Studzienice aż 7:1 i awansowali do drugiej rundy tych rozgrywek. Worek z bramkami rozwiązał w 12 minucie Bartosz Just, który na listę strzelców wpisał się także w 85 minucie. Hattrickiem w tym spotkaniu popisał się Daniel Fabisiak, a po jednym golu strzelili Błażej Prochownik i Szymon Górecki( premierowa bramka zdobyta w barwach Polonii). W zespole od początku drugiej połowy po raz pierwszy na boisku zaprezentował się nowy obrońca, Szymon Kostoń, a w 64 minucie w drużynie z Łazisk Górnych zadebiutował również inny obrońca, Mateusz Grogor.