"Uważam, że wynik 0:3 jest dosyć krzywdzący dla nas".

Komentarz trenera naszych piłkarzy po meczu z Rakowem II Częstochowa:

Nie można myśleć o odniesieniu zwycięstwa jeżeli nie  wykorzystuje się 100% sytuacji, w tym dwóch rzutów karnych. Myślę, że szczególnie w pierwszej połowie, a nawet do 70 min. mieliśmy więcej dogodnych sytuacji i mogliśmy spokojnie  sobie ustawić mecz. Jednak w odstępie trzech minut straciliśmy dwie bramki, a do tego czasu gra nam się układała. Uważam także, że wynik 0:3 jest dosyć  krzywdzący dla nas, bo z przebiegu meczu na pewno byliśmy co najmniej równorzędnym  przeciwnikiem dla lidera naszej grupy i najlepszego zespołu jeśli chodzi o organizację i umiejętności gry. Pozytywnym akcentem jest fakt, że potrafiliśmy kreować dogodne sytuacje, jednak w piłce nożnej liczą się zdobyte bramki, a my po raz kolejny byliśmy zbyt nieskuteczni aby odnieść zwycięstwo. Jeżeli uda nam się poprawić ten element naszej gry to powinno być zdecydowanie lepiej w Zawierciu.