Luz Blus Teams zwycięzcą XI Wojewódzkiego Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Mikołowskiego Banku Spółdzielczego.

Po roku przerwy, w Hali Sportowej MOSiR w Łaziskach Górnych odbył się  Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Mikołowskiego Banku Spółdzielczego, którego jedenasta edycja rozegrana została wczoraj.  W zawodach, których Organizatorami byli MOSiR Łaziska Górne i K.S. Polonia Łaziska Górne, wzięło udział dziesięć drużyn podzielonych na dwie grupy. Najpierw rozegrane zostały mecze eliminacyjne, a następnie spotkania o poszczególne miejsca w końcowej klasyfikacji. Kibice, którzy w sobotę pojawili się na widowni Hali przy ul. Ogrodowej 50 nie mieli czego żałować, gdyż na boisku działo się dużo. Było wiele emocji, a rywalizacja potrafiła trzymać w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Padło też bardzo dużo goli. Jedenastą edycję tego Turnieju zwyciężyła drużyna Luz Blus Teams, która w Wielkim Finale pokonała po zaciętej walce  Young Boys  4:3. W meczu o 3 miejsce triumfowało FC Jaśkowice wygrywając po rzutach karnych z Kamikadze. Po zakończeniu zmagań na boisku, wszyscy uczestnicy otrzymali Dyplomy i Puchary. Nagrody wręczali: Dyrektor Mikołowskiego Banku Spółdzielczego – Rafał Barcik, Dyrektor MOSiR-u Łaziska Górne, Joanna Pasierbek-Konieczny i Prezes K.S. Polonii Łaziska Górne – Mariusz Respondek.

Wyniki XI Wojewódzkiego Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Mikołowskiego Banku Spółdzielczego – 8 stycznia 2022 roku w Łaziskach Górnych

5. Huragan Zgoń  1 pkt. br. 8:16*

* Po zakończeniu rozgrywek w tej grupie, KPP Mikołów i Huragan Zgoń mieli ten sam stosunek bramek w związku z czym przed rozpoczęciem meczów finałowych, oba zespoły rozegrały między sobą  konkurs rzutów karnych ( 2:1 wygrał KPP Mikołów )