Aktualności

Podlesianka pokonana w 45 minut.

To był najlepszy mecz Naszych Piłkarzy w rundzie wiosennej i pierwsze trzy punkty od października, zdobyte na terenie Przeciwnika w obecnym sezonie. Drużyna pod wodzą Piotra Mrozka w genialnym stylu,  tym razem rozbiła na stadionie w katowickim Podlesiu, kolejny zespół   ze ścisłej czołówki Zina IV Ligi gr. śląskiej I - Podlesiankę Katowice  aż 4:0. Łaziszczanom do strzelenia czterech goli oraz ustalenia końcowego rezultatu tego pojedynku wystarczyło tylko i aż 45 minut pierwszej połowy. Najbardziej Gospodarzom dał się we znaki, nasz najlepszy Strzelec - Kamil Uniejewski kompletując na boisku przy Sołtysiej  hat-tricka. Oprócz niego do siatki katowickiego zespołu trafił Daniel Skiba. Godna odnotowania jest też bramka Kamila Uniejewskiego zdobyta w 26 minucie gry, po której na tablicy wyników zrobiło się 2:0, ponieważ był to 800-tny gol strzelony przez łaziską Polonię w rozgrywkach wyłącznie na szczeblu czwartoligowym. Do tego dołączamy bardziej szczegółowe statystyki naszej piłkarskiej drużyny, dla której obecny sezon jest już 16-tym  kiedy występuje ona w tej klasie  rozgrywkowej. To: 481 rozegranych meczów, 747 punktów, 210 zwycięstw, 118 remisów, 153 porażki oraz stosunek bramek 802-675.