Daniel Fabisiak i Dawid Kaszok po raz drugi z rzędu Wicemistrzami Śląska w Siatkonodze !!!

Przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, Piłkarze: Daniel Fabisiak i Dawid Kaszok sprawili nam miły prezent, gdyż po raz drugi z rzędu zostali oni Wicemistrzami Śląska w Siatkonodze. W Turnieju,  który organizowany jest od 2012 roku przez Michała Puchałę wzięło wczoraj( 22 grudnia ) udział w sumie 26 par podzielonych na trzy grupy, a każdy z pojedynków rozgrywany był systemem „każdy z każdym” . W ostatnim starciu jako finałowym, w Hali Sportowej „Goczuś” w Goczałkowicach-Zdroju zmierzyły się ze sobą pary: Dawid Gojny-Krzysztof Markowski ze wspomnianymi Piłkarzami Polonii. Rywalizacja zakończyła się remisem 8:8, ale to duet Gojny-Markowski został zwycięzcą Mistrzostw Śląska, ponieważ wcześniej wygrał on 7 spotkań w fazie kwalifikacyjnej oraz 7 spotkań w fazie finałowej. Miejsce trzecie w Mistrzostwach Śląska w Siatkonodze, które po raz ósmy odbywały się pod patronatem Prezesa Śląskiego ZPN, zajęła para: Jakub Bieroński-Konrad Gutowski.