Ósma wygrana u siebie w sezonie, premierowy gol Grzebielucha i debiut Sipa.

Piłkarski zespół Polonii Łaziska Górne od początku rozgrywek obecnego sezonu, nie ma sobie równych na własnym terenie. Podopieczni Trenera Piotra Mrozka zanotowali już osiem zwycięstw, a seria bez porażki na swoim boisku urosła do dziesięciu meczów( wśród nich dwa remisy ). Łaziszczanie w 20 Kolejce spotkań IV Ligi gr. Śląskiej II rozgromili wczoraj przed własną Publicznością  LKS Tworków. Premierowego gola dla drużyny z Łazisk Górnych strzelił Kacper Grzebieluch, a w bramce zadebiutował Wychowanek naszego Klubu – Artur Sip.

Mecz od początku toczył się pod dyktando łaziskiego zespołu. Już po półgodzinie gry, Polonia była na dwubramkowym prowadzeniu. Najpierw z rzutu karnego na 1:0 w 23 minucie trafił Dawid Kaszok( faulowany w polu karnym Gości był Oliwier Buchczik), a w 31 minucie po błędzie Przeciwników, futbolówkę przejął Jakub Kacprowski, dograł do Mateusza Wojtka, a ten uderzeniem z bliska podwyższył na 2:0.

Po przerwie zespół Trenera Mrozka mając spotkanie w pełni pod kontrolą  stworzyli kolejne sytuacje, które na gole przełożyły się jeszcze cztery razy. W 52 minucie, jeden z Piłkarzy z Tworkowa zagrał piłkę ręką w polu karnym i po raz drugi w tym meczu, Polonia otrzymała rzut karny, ale tym razem do futbolówki ustawionej na jedenastym metrze podszedł wprowadzony z ławki rezerwowych, Kacper Grzebieluch. Łaziski Napastnik uderzając pewnie w sam środek bramki zaliczył swojego premierowego gola i było już 3:0. W 59 minucie na tablicy wyników widniał rezultat 4:0, gdy do siatki trafił Artur Terbalyan po idealnym dośrodkowaniu w pole karne przez Daniela Fabisiaka z rzutu rożnego. Po upływie pięciu minut znów zapanowała radość na trybunach Pol-Areny kiedy na 5:0 przy asyście Oliwiera Buchczika, drugiego gola w meczu strzelił Mateusz Wojtek. W 78 minucie w ślady Mateusza, poszedł Kacper Grzebieluch. Po podaniu od Daniela Fabisiaka między dwóch Rywali, napastnik Polonii znalazł się w sytuacji „jeden na jednego” i strzelając obok próbującego jeszcze zainterweniować Golkipera z Tworkowa zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu ustalając końcowy wynik na 6:0.