Derby dla Polonii.

W siatkarskich derbach powiatu mikołowskiego,  Polonia Łaziska po czterosetowym boju zainkasowała komplet punktów wygrywając przed własną publicznością z Burzą MOSiR Mikołów 3:1 w ósmej kolejce I Ligi Śląskiej Siatkarek.  Początek spotkania dobrze ułożył się dla łaziskich siatkarek, które w pierwszej partii zwyciężyły 25:15. W secie drugim na parkiecie z dobrej strony pokazały się mikołowianki wygrywając 25:18. Pozostałe dwa sety, które były bardziej wyrównane należały już do zawodniczek Krzysztofa Waligórskiego. Trzecią partię  Polonia wygrała do 20,a czwartą przypieczętowującą końcowy triumf do 21. Po zakończonym meczu  sędzia Marcin Weiner, który na co dzień prowadzi zawody w siatkarskiej Plus Lidze  Mężczyzn,  był bardzo zadowolony zarówno z poziomu spotkania jak i postawy obydwóch drużyn występujących na szczeblu regionalnym.