Aktualności

I Liga Śląska: Mecz z UKS-em Sokół 43 Katowice.

W ten weekend emocje w I Lidze Śląskiej Siatkarek ponownie mogą sięgnąć zenitu gdyż w 17 serii spotkań, do rywalizacji o pełną pulę przystąpią  dwie  drużyny z czuba tabeli: Polonia Łaziska i UKS Sokół 43 Katowice.

Katowiczanki po 14 rozegranych meczach są  vice-liderem  tabeli z liczbą 36 punktów, 12 zwycięstwami i bilansem setów 36:12. W ostatnim czasie gospodynie sobotniego meczu pauzowały w lidze przez ostatnie dwa tygodnie z powodu zmian w terminarzu.

Łaziszczanki, które od początku tego roku pozostają niepokonane ( 5 zwycięstw z rzędu  z czego jedno w pierwszej części sezonu i cztery w rundzie rewanżowej ) znajdują się  tuż na ogonie katowickiego zespołu na trzecim miejscu, mając na koncie 33 punkty, 12 zwycięstw i bilans setów 38:20  po 15 rozegranych spotkaniach w trwającym sezonie. W ubiegłą sobotę, Polonistki przed własną publicznością  wygrały z JKS-em SMS Jastrzębie 3:0.

Mecz 17 kolejki I Ligi Śląskiej Siatkówki Kobiet: UKS Sokół 43 Katowice – Polonia Łaziska w sobotę, 22 lutego o godz. 16:00 na parkiecie hali sportowej „Kolejarz” w Katowicach przy ul. Alfreda 1. Kibiców serdecznie zapraszamy i zachęcamy do żywiołowego sportowego dopingu !!!