Aktualności

I Liga Śląska: Mecz z GS-em UKS Krzanowice.

Znakomicie spisujące się siatkarki trenera Krzysztofa Waligórskiego nie ustają w walce o wejście do turnieju barażowego o drugą ligę. W 18 kolejce I Ligi Śląskiej, Polonia we własnej hali zmierzy się z GS-em UKS Krzanowice, drużyną, która po 16 rozegranych spotkaniach plasuje się na ósmej pozycji w tabeli z liczbą 24 punktów, 7 zwycięstwami i bilansem setowym 28:27. W poprzednim spotkaniu siatkarki z Krzanowic zwyciężyły w Mikołowie z Burzą MOSiR 3:0.

Łaziszczanki mające bardzo dobrą passę od początku tego  roku, w poprzednią sobotę  po tie-breaku pokonały na wyjeździe aktualnego wicelidera – UKS Sokół 43 Katowice. Obecnie Polonia znajduje się na trzecim miejscu w lidze, a w swoim dorobku ma 13 zwycięstw ( w tym komplet pięciu zwycięstw od początku rundy rewanżowej ), na które składa się 35 punktów i stosunek setów wynoszący 41:22.

Mecz 18 kolejki I Ligi Śląskiej Siatkówki Kobiet: Polonia Łaziska – GS UKS Krzanowice rozegrany zostanie już w tę sobotę, 29 lutego o godz. 19:00 w hali sportowej MOSiR w Łaziskach Górnych przy ul. Ogrodowej 50. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy i prosimy o gorące wsparcie łaziszczanek w walce o kolejny ligowy triumf w tym sezonie poprzez liczną obecność na trybunach i energiczny doping !!! Wstęp Wolny !!!