Siatkarki Polonii gromią w dwumeczu.

To był bardzo udany weekend dla Siatkarek Polonii, które odniosły dwa zwycięstwa pod rząd w I Lidze Śląskiej. Podopieczne Trenera Janusza Hajduka w piątkowy wieczór wygrały zaległy mecz wyjazdowy  16 kolejki  z KPKS-em Halemba 3:0 . W pierwszej i drugiej partii tej potyczki, nasze Zawodniczki były poza zasięgiem Zespołu z Rudy Śląskiej wygrywając najpierw do 14, a później do 11 natomiast w trzecim secie, Gospodynie poderwały się do walki jednak w końcówce spotkania, większym doświadczeniem na parkiecie błysnęły łaziszczanki i nie dały szans  jednej z czołowych Drużyn  Ligowych, wygrywając 25:23. Dzisiaj nasz Zespół przed własną Publicznością także bez straty seta ograł  młodzieżowy Zespół  JKS-u SMS Jastrzębie w 17 kolejce ligowej. W pierwszych dwóch setach obserwowaliśmy na boisku rewelacyjną grę łaziszczanek  z czego w drugiej partii, Polonia zdeklasowała Rywalki wygrywając ją, Uwaga !!!  25:2 !!! ( Czyżby nowy Rekord Polski w seniorskich rozgrywkach ligowych ? ). Pierwszy set zakończył się również wysokim wynikiem 25:9, a w secie nr. 3, podopieczne Trenera Janusza Hajduka trochę sobie pofolgowały wygrywając ostatecznie 25:15. Po zakończeniu sobotniej potyczki, Statuetkę dla Najlepszej Zawodniczki Meczu otrzymała Atakująca naszego Zespołu - Angelika Bruderek.