Były emocje. Jeden punkt Polonii w meczu z Wrocławiem.

W II Lidze Centralnej Siatkówki Kobiet gr. III, Polonia Łaziska Górne mierzyła się wczoraj we własnej Hali z AZS-em AWF Wrocław. Oba zespoły przez 2,5 godziny zafundowały Kibicom niesamowitą walkę na boisku  oraz dostarczyły wielu emocji. Po pierwszych dwóch setach, w doskonałych humorach  byli Sympatycy z Łazisk, bo Gospodynie prowadziły 2:0 wygrywając w pierwszej odsłonie do 21, a w drugiej na przewagi do 25. W pozostałych trzech partiach górą okazały się już wrocławianki, które złapały kontakt z łaziszczankami  wygrywając  25:22  seta trzeciego, z kolei w czwartym secie, Akademiczki z Wrocławia zwyciężyły do 16  i doprowadziły w tym pojedynku do remisu. Początek tie-breaka dobrze ułożył się dla Polonii, która wyszła na czteropunktowe prowadzenie ( 10:6 ), a później Rywalki zaczęły odrabiać straty. Kiedy łaziszczanki przy wyniku 14:12 miały decydującą piłkę na swojej stronie, zespół z Wrocławia ponownie wspiął się na wyżyny swoich umiejętności i najpierw doprowadził do stanu po 14, a następnie zdobył dwa punkty pod rząd i przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

8 Kolejka II Ligi Centralnej Siatkówki Kobiet gr. III

26.11.2022

Polonia Łaziska Górne -  AZS AWF Wrocław 2:3 ( 25:21, 27:25, 22:25, 16:25, 14:16 )

Skład Polonii Łaziska Górne: Zawisza, Bojdak, Szmajduch, Kubas, Bruderek, Pokorny, Turant( Libero )  oraz Rusek, Gajda, Gnyś, Cieśla