Aktualności

Wygrana w Pszczynie po ciężkim boju.

Siatkarki Polonii Łaziska w rozegranym dziś spotkaniu ósmej kolejki I Ligi Śląskiej Kobiet mierzyły się na wyjeździe z UKS-em Centrum Pszczyna. W pierwszych dwóch setach drużyna Janusza Hajduka odniosła pewne zwycięstwa do 18 i 14. Szkoleniowiec łaziszczanek w tym meczu  często dokonywał roszad w składzie ( zagrała cała czternastka powołana na ten mecz ) . W secie trzecim gdy wydawało się, że już już, trzy punkty są w garści naszych dziewczyn to w końcówce trzeciej partii niezwykle ambitnie grające gospodynie zdołały odwrócić losy tej odsłony wygrywając ją na przewagi do 26, a w secie czwartym będąc wyraźnie na fali po sukcesie odniesionym w secie trzecim,  doprowadziły do tie-breaka pokonując Polonię 25:21. W tie-breaku do momentu zdobycia szóstego punktu, gra była wyrównana jednak w końcówce swoją fizyczną wyższość pokazały już Polonistki i zwyciężając 15:11 zdobyły dwa punkty wygrywając całą rywalizację 3:2.

Już jutro kolejne siatkarskie emocje przed nami. Tym razem Polonia w hali sportowej MOSiR w Łaziskach Górnych w ramach 9 serii spotkań I Ligi Śląskiej Kobiet podejmować będzie Victorię MOSiR Cieszyn, a więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko zaprosić gorąco wszystkich kibiców na trybuny i żywiołowym dopingiem zagrzać nasze siatkarki do walki o kolejne ligowe zwycięstwo.

Wstęp Wolny !!!

 

I Liga Śląska Kobiet w siatkówce

20.11.2021

UKS Centrum Pszczyna - Polonia Łaziska 2:3 ( 18:25, 14:25, 28:26, 25:21, 11:15 )

 

Polonia Łaziska: Zawisza, Wszołek, Prus, Gajda, Sowińska, Bojdak, Turant( Libero ) oraz Rusek, Bruderek, Stawarska, Kubas, Orzeszek, Pokorny, Jarzombek ( Libero )

Trener: Janusz Hajduk