Aktualności

I Liga Śląska Kobiet: Dwa mecze Polonii w jeden Weekend.

Nadchodzący weekend dla podopiecznych trenera Janusza Hajduka będzie bardzo intensywny, gdyż    w rozgrywkach I Ligi Śląskiej Kobiet zostaną rozegrane dwie kolejki pod rząd. Najpierw w ramach ósmej serii spotkań, łaziszczanki na wyjeździe zmierzą się z UKS-em Centrum Pszczyna. Gospodynie sobotniej potyczki zajmują w tabeli, szóstą lokatę, a  ich dorobek po siedmiu rozegranych meczach to 10 zdobytych punktów, 3 zwycięstwa i bilans setów 13:14. Siatkarki z Pszczyny  w poprzednim spotkaniu pokonały we własnej hali JKS SMS Jastrzębie 3:0 w setach do 10,19 i 15. Polonistki do rywalizacji z pszczyńskim zespołem przystępują w roli Wicelidera tabeli. Nasza drużyna po sześciu rozegranych meczach zgromadziła do tej pory na swoim koncie 15 punktów i 5 zwycięstw, a bilans setów wynosi obecnie 15:3. Nasze siatkarki w zeszłą sobotę, po bardzo ciekawym i wyrównanym meczu pokonały na własnym parkiecie silną Dwójkę Zawiercie 3:0 w setach do 22, 13 i 22.

 

Mecz 8 kolejki I Ligi Śląskiej Kobiet w siatkówce: UKS Centrum Pszczyna – Polonia Łaziska rozegrany zostanie w sobotę, 20 listopada o godz. 18:00 w hali sportowej POSiR Pszczyna przy ul. Zamenhofa 5a.

 

W niedzielę natomiast,  21 listopada o godz. 18:00,  Polonia w ramach  9 kolejki ligowej, tym razem jako gospodarz na parkiecie hali sportowej MOSiR w Łaziskach Górnych przy ul. Ogrodowej 50,  zagra z VC Victorią MOSiR Cieszyn. Wstęp Wolny !!!

 

Wszystkich fanów naszej siatkarskiej drużyny serdecznie zapraszamy i prosimy o gorący doping na trybunach !!!