Wyjazdowy punkt z Liderem.

Bardzo blisko sprawienia dużej niespodzianki były nasze Siatkarki. Drużyna prowadzona przez Trenera Janusza Hajduka mierzyła się   z  NTSK AZS-em PANS Nysą. Łaziszczanki w sobotnie popołudnie wysoko postawiły poprzeczkę Rywalkom na parkiecie nyskiej Hali. Po trzech setach sensacja wisiała w powietrzu gdyż niezwykle ambitnie walczące łaziszczanki prowadziły już 2:1 jednak w secie czwartym nasze Siatkarki będące na fali wznoszącej, zwolniły tempo co wykorzystały Gospodynie i wygrywając 25:12 doprowadziły One do tie-breaka. W decydującej partii, która była bardzo wyrównana, szalę zwycięstwa na swoją korzyść przeniosły Zawodniczki z Nysy wygrywając 15:13 i cały mecz 3:2. Tym samym Polonia   wywiozła z ciężkiego terenu Lidera tabeli jeden, ale za to niezwykle ważny cenny punkt.

13 Kolejka II Ligi Centralnej Siatkówki Kobiet gr. III

21.01.2023

NTSK AZS PANS Nysa - Polonia Łaziska Górne 3:2 ( 25:20, 23:25, 20:25, 25:12, 15:13 )

Skład Polonii Łaziska Górne: Zawisza, Cieśla, Bruderek, Gajda, Pokorny, Kubas, Turant( Libero ) oraz Rusek, Gnyś